Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira nem vagyok magamnál......

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem vagyok magamnál... lett volna esélyem? vagy csak baratkozni akart? még lehet belőle valami? tényleg elrontottam?

Figyelt kérdés

van egy srác, önkéntes voltam egy fesztiválon és ott ismerkedtünk meg.

Ő megdicsérte a polómat, a szvetteremet, az öltözködésemet és sokat nézett is, 3x leszolitott és jót beszélgettünk, aranyosan "eldicsekedte" hogy volt Nightwish koncerten 2x is, megmutatta a karkötőjét is még onnan, közös a zenei ízlésünk, a koncerten együtt voltunk a csapattal és mondta "te ugye nem félsz a víztől?" mondtam "dehogy" aztán mondta "na jó rendben, akkor te ülsz fel a nyakamba" én mondtam persze oké. Aztán megbökte a vállamat és mondta, hogy "na akkor gyere a nyakamba" aztán felültem a nyakába, te jó ég életembe nem fogta még meg úgy egy srác sem a combomat ahogyan ő megfogta, magához szorította a lábamat es a lábfejemmel aranyosan játszott, úgy fogta meg mint valami apuka a kislányának a lábfejemet:) aranyos volt. aztán miután leszálltam megsimogatta a hátamat és mondta ügyes vagyok, kérdeztem hogy bírt el engem és mondta nem voltam nehéz és mutatta a bicepszét közbe mondva "látod? van erő" jót nevettem, aztán mindig nézett, koncert alatt énekeltünk együtt, hogyha én ugráltam ő is elkezdett ugrálni, ha felemeltem a kezem ő is felemelte a kezét. de annyira az ideálom hogy nem vagyok képes leszólitani őt... pedig nagyon sokszor lett volna alkalom de nem vagyok képes, az a baj, hogy vége az önkénteskedésnek és már nem látom. Bekövettem instán de nem reagált rá hogy is mondjam:/ tényleg minden elveszett?? jaj hogyan csinálhatnám újra, vajon szimpatikus voltam neki? mivel megdicsérte mindig az öltözékemet és nem tudom, jól esett vele lenni de én hülye... bár leszólitottam volna és engedtem volna magamnak hogy ránézzek vagy akár beszéljek vele úgy hogy én kezdeményezzek, mivel mindig ő kezdeményezett... jaj mit tegyek? szerintem ott vége (ne hordjatok le mindennek mert tudom béna vagyok na:( volt nem rég egy kapcsolatom és ez is rátesz hogy nem merek kezdeményezni mert a volt kapcsolatomban az exem mikor 1x bár kezdeményeztem hogy "ne szakitsunk" vagy ilyesmik, verte magát a földhöz hogy "na, vissza könyörögte magát hozzám" *büszkén mondva* vagy ilyesmik... nem szeretném ilyen legyen, nem lennék képes megint abba kerülni, hogy elhigyje magáról, hogy "ő mekkora egy király" értitek)



2023. aug. 9. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
tagold már rendesen a szövegedet mert kifolyik a szemem
2023. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hungarikum_202 ***** válasza:
54%

Jó a mese.

Nem szeretnél könyvet írni?

2023. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez nem mese:) tényleg így történt:)
2023. aug. 9. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
írd már le normálisan, tagoltan és akkor segítek
2023. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nézd, hogyha akar nekem valaki segíteni akkor segíteni fog és ebből is megérti mit szeretnék elmondani, mire lenne szükségem vagy milyen tanácsot tudna adni. Hogyha neked szükséged van hogy eltagoljam, tagold el saját magadnak amit én ott leírtam nagy nehezen:) ne köss bele abba amibe fölösleges
2023. aug. 9. 22:20
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
beírom inkább google fordítóba és felolvastatom vele
2023. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy egy fesztivál hevében ezer dolog történhet. Sőt, egész konkrétan létezik a fesztiválszerelem kifejezés is, ami szintén a hangulathoz köthető. Ezzel arra akarok utalni, hogy ami ott és akkor történt, az talán csak egy szerencsés egybeesés volt, máshol már nem igazán működne. Emiatt nem akar továbblépni veled, mert akkor és ott jó volt, de lehet később már nem érezte annyira jónak a dolgot.
2023. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, és ha arra sem válaszol tudni fogjuk a kérdésre a választ.
2023. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fesztivál szerelem, egynyári szerelem, tábori szerelem.

Emlékfolt, aztán már az sem.

A hangulattal együtt elmosódik az emléke.

2023. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem írtam rá, de ez előtt 1 nappal bekövettem de nem reagált rá azóta meg na, biztos kijelezte neki:) szóval na így jártam
2023. aug. 10. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!