Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek most, nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most, nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Járok egy sráccal már 1 hónapja nagyjából. Összevesztünk egy apróságon, én eléggé kiakadtam és hirtelen felindulásból töröltem faceről, telefonszámát is, csak a címe maradt meg.

Eltelt pár nap, nem keresett én meg nem tudom, mit tegyek. Biztosan nagyon megbánthattam vagy megsérthettem. Hogyan tehetném jóvá, hozhatnám rendbe?

16/l 19/f


2017. júl. 31. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt ember másként gondolkodik mint te. Kis éretlen tyúk lehetsz, elég nehéz helyzetbe hoztad magad. Nagyon szánalmas megoldás volt részedről. Nyílván megalázónak tartja. Te kell kitaláld a megoldást, te ismered.
2017. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Kedves egyes azert nem kene leirni

A fiuk kesobb ernek szoval kb. Egy szinten lehetnek most erzelmileg

Hat tenyleg nem volt jo megoldas mert tenyleg eleg megalazo lehet neki

Szerintem facebookon vagy valamin irj neki h neharagudjon rad

Nem kell neki konyorogni mert nem megcsaltad hanem pusztan csak indulatbol elkovettel egy hibat

Viszont megkell tanulnod kezelni ezeket a helyzeteket

Nem csinalhatod mindig ezt ha osszevesztek

A vitak erositik a kapcsolatokat

Nem azt mondom h mindig allj bele a veszekedesekbe de neha ha helyzet van kell h veszekedejetek es utana kibekuljetek

Szoval szerintem irj neki aztan meglatod mit reagal

Nyugodtan irj ha szeretnel :)

15/l

2017. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DollarDog ***** válasza:

Legjobb megoldás az lenne ha személyesen beszélnétek meg!

Mondjuk ha facen ráirsz hogy találkozzatok valahol mert beszélni kéne! Aztán úgy bocsánatot kérsz! Neten keresztül megbeszélés szinte semmit se ér! Mondjuk mai világba már kitudja :/ én maradok annak a híve hogy személyesen megbeszélni a dolgokat igy látod a reakcióját és legalább látja az elszántságot hogy igenis fontos neked!

18/F

2017. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Máskor mielőtt cselekszel, gondold át. Hacsak egy apróság volt, akkor joggal gondolhatja azt hogyha esetleg majd nagyobb baj lesz, akkor hogy fogsz reagálni. Keresd te, ennyit tudok mondani.
2017. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!