Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira nem vagyok magamnál......

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem vagyok magamnál... lett volna esélyem? vagy csak baratkozni akart? még lehet belőle valami? tényleg elrontottam?

Figyelt kérdés

van egy srác, önkéntes voltam egy fesztiválon és ott ismerkedtünk meg.

Ő megdicsérte a polómat, a szvetteremet, az öltözködésemet és sokat nézett is, 3x leszolitott és jót beszélgettünk, aranyosan "eldicsekedte" hogy volt Nightwish koncerten 2x is, megmutatta a karkötőjét is még onnan, közös a zenei ízlésünk, a koncerten együtt voltunk a csapattal és mondta "te ugye nem félsz a víztől?" mondtam "dehogy" aztán mondta "na jó rendben, akkor te ülsz fel a nyakamba" én mondtam persze oké. Aztán megbökte a vállamat és mondta, hogy "na akkor gyere a nyakamba" aztán felültem a nyakába, te jó ég életembe nem fogta még meg úgy egy srác sem a combomat ahogyan ő megfogta, magához szorította a lábamat es a lábfejemmel aranyosan játszott, úgy fogta meg mint valami apuka a kislányának a lábfejemet:) aranyos volt. aztán miután leszálltam megsimogatta a hátamat és mondta ügyes vagyok, kérdeztem hogy bírt el engem és mondta nem voltam nehéz és mutatta a bicepszét közbe mondva "látod? van erő" jót nevettem, aztán mindig nézett, koncert alatt énekeltünk együtt, hogyha én ugráltam ő is elkezdett ugrálni, ha felemeltem a kezem ő is felemelte a kezét. de annyira az ideálom hogy nem vagyok képes leszólitani őt... pedig nagyon sokszor lett volna alkalom de nem vagyok képes, az a baj, hogy vége az önkénteskedésnek és már nem látom. Bekövettem instán de nem reagált rá hogy is mondjam:/ tényleg minden elveszett?? jaj hogyan csinálhatnám újra, vajon szimpatikus voltam neki? mivel megdicsérte mindig az öltözékemet és nem tudom, jól esett vele lenni de én hülye... bár leszólitottam volna és engedtem volna magamnak hogy ránézzek vagy akár beszéljek vele úgy hogy én kezdeményezzek, mivel mindig ő kezdeményezett... jaj mit tegyek? szerintem ott vége (ne hordjatok le mindennek mert tudom béna vagyok na:( volt nem rég egy kapcsolatom és ez is rátesz hogy nem merek kezdeményezni mert a volt kapcsolatomban az exem mikor 1x bár kezdeményeztem hogy "ne szakitsunk" vagy ilyesmik, verte magát a földhöz hogy "na, vissza könyörögte magát hozzám" *büszkén mondva* vagy ilyesmik... nem szeretném ilyen legyen, nem lennék képes megint abba kerülni, hogy elhigyje magáról, hogy "ő mekkora egy király" értitek)



2023. aug. 9. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 Egy üzit azért megérne, hátha tényleg csak nem vette észre.
2023. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem tudnak olvasni a jelekből és felre értik ezeket.

Ha egy nem foglalt srácnak bejössz, akkor próbálkozik és nem fog visszautasítani.

Pláne, ha ő kezdeményezett és együtt voltatok, beszélgettetek, ahogyan leírtad.

Ha lép egy fiú feléd egyet és neked tetszik, akkor neked is lépni kell egyet, mert elbizonytalanítod.

Bejelölted és nem reagál akkor meglehet: van valakije otthon, esetleg nem látta ez vagy esélytelennek tartja egy kapcsolatot veled, stb.

Ő mit akar vagy mit nem csak ő maga tudhatja, mivel nem kérdeztél rá akkor.

Persze megkérdezheted, ha írsz neki és rákérdezel erre.

Mint írtam vannak jelek, főleg egy személyes találkozónál és ezekből lehet olvasni.

Ha úgy néz rád, úgy ér hozzád, azt lehet érezni és ez lehet jel. Persze ha csak kihasználni szeretne valaki az is közeledhet hasonlóan, de másak a jelek.

Erről sokat lehetne írni...

Nem feltétlen veszet dolog vele, de ezt innen megítélni szinte lehetetlen, pár infó morzsa alapján.

2023. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!