Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy fiú de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú de elrontottam vele hogyan tehetném jóvá.?

Figyelt kérdés
Ezt a srácot már régebb óta látásból ismerem.Az egyik kedvenc éttermemben pincér a családommal sokat járok oda ezert mostanaban sokat talalkoztam vele.. Es mar regeben is tetszett nekem de volt baratnoje igy hagytam az egeszet..Multkor mikor ott voltunk o szolgalt ki minket es hat szemeztunk es ereztem ,hogy feltunoen nez engem..Es hat mivel rendes instarol nem mertem ra irni az egy regi baratnom instajarol irtam ra..Vissza irt es elkezdtunk beszelgetni nagyon jol elbeszelgetunk de nekem lelkiismeret furdalasom lett es egy hosszu uzenetben elmondtam neki az igazsagot ,hogy a kepeken nem en vagyok de a szemelyesegsem az a valodi es hat o erre kiakadt.. O azt nem tudja ,hogy az a lany vagyok aki szokott jarni enni az etterembe .. Egyebkent a profilt letiltotta es azota nem beszeltunk igazabol nm tudom ,hogy mit csinaljak,hogy hogyan tudnek vele ujra beszelni.

2021. máj. 7. 19:42
 1/4 Tepfal ***** válasza:
94%
Szerintem ezt engedd el és ne csinálj ilyet többet. Én is tiltottalak volna. Nagyon éretlen gondolkodásra vall, hogy egy percig is felmerült benned, hogy ez jó ötlet. Tanulj a hibádból.
2021. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom, viszont szerintem tényleg hiba volt, hogy kamu fiokrol irtal neki, és valamilyen szinten jogos a kiakadasa, mert atverve érezheti így magát.


Viszont ha valóban jól kijottetek, és passzolt a szemelyisegetek, akkor próbáld meg valahogyan felkeresni, és hátha megtudjatok beszelni. Akár a saját instadon, akár személyesen. Szerintem egy próbát megér, hatha jó sül ki belőle. Ha meg nem, akkor tanultál a hibadbol, és az nyugtasson, hogy legalabb próbáltad helyrehozni. :)

2021. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Annyit tehetsz, hogy tököt növesztesz és az étteremben elhívod vacsira ott helyben. Egyébként ezt a logikát, hogy "nem írok rá a sajátomról, majd máséról", istenem... Érthetetlen abszolút. No, mindegy. Szóval élőben csapj le rá. 1) nem tudja az igazi kiléted, 2) nem tudja az igazi instád, élőben végülis így van egy második esélyed. Aztán majd 40 év házasság után elmondod neki, hogy amúgy lol, az te voltál. :D
2021. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyáva voltál. Én is letiltottalak volna.
2021. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!