Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak a műveletlen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak a műveletlen, bunkó fiúk kellenek?

Figyelt kérdés

Rákerestem kíváncsiságból a bántalmazás, valamint a verés szavakra a témakörben. Meglepően sok kérdést láttam azzal kapcsolatban, hogy a fiú megverte, felpofozta stb. a barátnőjét. Szintén rengeteg házasságtörésről és megcsalásról hallok. Azt is észrevettem, hogy a borzasztó műveletlen, buta fiúknak is van barátnőjük. A srác kb. bukdácsol, tiszteletlen mindendenkivel, de van barátnője.


Ellenben ellenkő oldalról egy csomó "világi szerzetest" ismerek. Művelt, okos, udvarias a lányokkal, barátaival, ismerőseivel, családjával, még azokkal is, akik őt nem szeretik. Külsőre is az alsó átlagtól a helyesig terjednek. Magam is valami hasonló vagyok, de már beletörődtem szinte teljesen, már inkább élek cölibátusban a tanulásra, barátokra, családra, belsőre, hobbikra fókuszálva, mint egy reménytelen álmot hajszoljak. A vicc az, hogy volt, akinek én adtam önfejlesztő, meg hasonló vezetést, meg tanácsokat és a segítségemmel ma már randizik vagy párkapcsolata van. Én nem vagyok olyan nagymenő macsó... Csak kíváncsi vagyok.


Miért ezek kellenek a lányoknak?



2023. aug. 16. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2023. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Néha oda kell csapni verbálisan a lányoknak, ha megérdemlik, abban nincs vitás.
2023. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
(Ahogy a lányoknak is a srácok esetében, nem kell félni a verbális durvulástól.)
2023. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Minden rassz megtalálja azt a kört, amelyik számára a legideálisabb. Alapvetően csíkos a csíkossal, pöttyös a pöttyössel.

Ha a társadalmi státuszban nincs különösebb eltérés, akkor egymásra találhatnak a fiúk és a lányok, függetlenül attól, van-e tettleges, verbális vagy manipulatív bántalmazás akár férfiúi, akár női (!) részről.

2023. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem, viszont a legtöbb nőnek magabiztos, jó kiállású, önbizalommal teli férfira van szüksége, nem pedig egy lelkisérült, életképtelen, szerencsétlenre.


A legtöbb férfi akinek nincs barátnője az a tipikus gyik jelleg aki "lelkizik" és a saját problémáját képtelen megoldani, az ilyenre semmi szüksége nincs egy nőnek. A legtöbb nő azon férfiak társaságát keresik akikben látják a szilárdságot és tudnak rájuk támaszkodni. Ha az egy bunkó f@sz akkor egy bunkó f@sz de akkor sem egy szerencsétlen, önbizalomhiányos csicska.

2023. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem.



Nálam nem fér bele az, ha nem vagyunk intellektuálisan egy szinten. Nem járok egyetemre, párom igen. De az alap intelligencia öröklődik.


Az életben is nehezebb, ha ilyen embert fogunk ki, mint nők. Nem támogatnak, lehúznak, önbizalmat rombolnak.


Eleve nem kezdenék olyannal, aki tudom hogy szexuálisan is más szinten van, az vonzza magával azt hogy nettó önző és nem lesz kölcsönös az élvezet sem.



Szóval semmilyen szempontból sem.

Egyenként is a stréberek jönnek be, meg a kockák. :)

2023. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A rövid válasz: nem.

Egyrészt az magabiztosság nem egyenlő a bunkósággal (ezt azért írom, mert sok magabiztos embert instant bunkónak tekintenek), másrészt én egy bunkó srác csaját sem akarnám magamnak, mert ezeknél az iq általában a nulla környékén tetőzik.

2023. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5

Van a két véglet között is ám. De ezek szerint te ezt nem látod, reméljünk legalább az erőszakosokat ki tudod szűrni, bár kétlem.

2023. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Jó párszor volt már ez a kérdés, és jó válaszok is jöttek.

Vajon miért nem olvastad vissza?

Ha csak ennyire vagy gondos/szorgalmas, stb, akkor mit akarsz a lányokkal?


Amúgy röviden: a MAGABIZTOS, PROBLÉMAMEGOLDÓ férfiakat keresik.

Ha mellette bunkó, azt elviselik.

2023. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
25%
Én egy fiútól azt várom el, hogy szeressen, tiszteljen, és megbecsüljön. Az még belefér ha NAGYON PICIT durvább beállítottságú, de azért az kell, és fontos, hogy tudja hol a határ.
2023. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!