Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak a műveletlen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak a műveletlen, bunkó fiúk kellenek?

Figyelt kérdés

Rákerestem kíváncsiságból a bántalmazás, valamint a verés szavakra a témakörben. Meglepően sok kérdést láttam azzal kapcsolatban, hogy a fiú megverte, felpofozta stb. a barátnőjét. Szintén rengeteg házasságtörésről és megcsalásról hallok. Azt is észrevettem, hogy a borzasztó műveletlen, buta fiúknak is van barátnőjük. A srác kb. bukdácsol, tiszteletlen mindendenkivel, de van barátnője.


Ellenben ellenkő oldalról egy csomó "világi szerzetest" ismerek. Művelt, okos, udvarias a lányokkal, barátaival, ismerőseivel, családjával, még azokkal is, akik őt nem szeretik. Külsőre is az alsó átlagtól a helyesig terjednek. Magam is valami hasonló vagyok, de már beletörődtem szinte teljesen, már inkább élek cölibátusban a tanulásra, barátokra, családra, belsőre, hobbikra fókuszálva, mint egy reménytelen álmot hajszoljak. A vicc az, hogy volt, akinek én adtam önfejlesztő, meg hasonló vezetést, meg tanácsokat és a segítségemmel ma már randizik vagy párkapcsolata van. Én nem vagyok olyan nagymenő macsó... Csak kíváncsi vagyok.


Miért ezek kellenek a lányoknak?



2023. aug. 16. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Magabiztos...

Mivel? Azzal, hogy végigku*ta az egész várost, cigizik, iszik, drogozik?

Nagy magabiztosság...

2023. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
58%
A lányoknak igen. Ez értelmes jora való nőknek nem.
2023. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

"Ha az egy bunkó f@sz akkor egy bunkó f@sz de akkor sem egy szerencsétlen, önbizalomhiányos csicska."


:D

De akkor utána miért nyivákolnak a nők, hogy bunkó lovag bunkó velük, esetleg meg is üti őket? Vagy miért vannak nők, akik folyamatosan erőszakos férfiakkal jönnek össze, és azt hazudják, hogy nem volt előjele.(lásd: Varga Zsuzsa énekesnő aki vhogy folyton erőszakos férfiakkal jött össze).


Erre mondta egy ismerősöm, hogy a nőket nem lehet megvédeni a saját hülyeségüktől.

Itt is írta valaki, hogy belefér, ha egy férfi picit durvább.

Hát őszintén szólva nem sajnálom az ilyen nőket, ha esetleg nyakon vágja őket a "magabiztos" férfi.

A kérdésre válaszolva: a nőknek önbizalom és dominancia kell. Annyira, hogy az sem érdekli őket sokszor, hogy a férfi erőszakra hajlamos, és képtelenség vele együtt lenni hosszú távon. Aztán utána meg eljátsszák, hogy semmi előjele nem volt és sajnáltatják magukat.

2023. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

13. Te sem vagy egy igazán empatikus ember.


Sok esetben, például a nárcisztikus embereket nem lehet előre felismerni, csak akkor amikor már baj van, késő. Ők maguk sem tudják hogy betegek, se bántanak másokat.


Nagyon sok személyiségi zavar van, amit az sem ismer fel, aki tapasztalt emberek terén. Lehet csapdába kerül.



De nyilván, egy pszichológussal beszélek, aki ért hozzá és mindent is tud. Igazam van?

2023. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13.

Azt hittem már nem az őskorban vagyunk, hogy ez legyen a kifizetődő evolúciósan... Ma már azt hittem az a nyerő, ha valaki intelligens, kedves, udvarias stb.

2023. szept. 7. 23:40
 16/16 anonim ***** válasza:

15.



Az a nyerő, de a 13-as egy kicsinyes, emberség mentes bunkó.

2023. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!