Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az instáját vagy a számát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az instáját vagy a számát kérjem el?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akire még több mint egy éve ráírtam instán ismerkedéssel. Akkor kaptam egy elutasítást, de megjegyzem soha életemben nem láttuk egymást még akkor személyesen.

Most ugyanabba a suliba kerültünk és szívesen bepróbálkoznék nála ismét, mostmár személyesen. Valószínűleg azt sem tudná ki vagyok, hogy már egyszer nemet mondott.

Az egyik nap suli után szólítanám le. A kérdésem itt már, hogy a telefonszámát kérjem el vagy az instagramját (tudom, hogy ismerősök vagyunk instán)? Én 17 éves vagyok ő 16 lehet. Nem tudom hogy a telefonszámcsere mennyire divat ilyen korosztálynál.

Szerintek hogyan kezeljem majd a helyzetet?

Köszönöm



2023. aug. 23. 23:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Insta inkább. Ne legy rámenős, de ne add fel, lehet, hogy most nem kosaraz ki.
jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Igazából kérd el a snapjét vagy a Messengerét és beszélj vele ott ha nem emlékszik rád akkor később majd megmutathatod vagy megmondhatod hogy instán probalkoztál már
jan. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak hívd el enni vagy valami. Ha az jól megy akkor meg majd ő úgy is rád ír. Ha meg megint elutasít akkor ideje elengedni :)
jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 NTBS ***** válasza:
Mindkettőt.
jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sulin belül ismerkedni sosem kifizetődő.
febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Insta!!! Ott kiderul h ha cafka. Sok a pucér képe pl. Tuti ezt választanám.
márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!