Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyéjszakás kalandból komoly...

Egyéjszakás kalandból komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen veletek?

2021. dec. 12. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Úgy terveztem, 1-2-szer találkozok vele. Szerelem lett belőle és a felesége lettem.
2021. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? :)
2021. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Komolynak nem mondanám, bár kinek mi a komoly.


Mi 3 hónapig voltunk együtt azután, de igazából nekem nem volt még a kémia a fiúval, bármennyire is okos helyes és magas volt, tényleg minden amit kerestem egy fiuban, ezért is adtam neki ezek után egy esélyt mert nincs szerelem első látásra, nem voltunk már tizenévesek, de sajnos nem éreztem iránta szerelmet 3 hónap után sem. Lehet probléma volt hogy előtte ment tönkre egy 2 éves kapcsolatom nagyon csúnyán, és csak azt akartam hogy legyen valakim és nem is alltam készen egy komoly kapcsolatra. Sose tudjuk meg. A srác fülig szerelmes lett belém a hónapok alatt sajnos, és amikor mondtam neki hogy én nem úgy érzek mint ő akkor eléggé megviselte, letiltott mindenhonnan, szóval itt igazából én rontottam el. Ha akkor készen alltam volna egy kapcsolatra és én is szerelmes lettem volna, el tudnám képzelni hogy még most is együtt vagyunk.


Ennek már 1 éve, azóta nekem barátom van egy fél éve akivel viszont tényleg el tudok képzelni egy komoly kapcsolatot, szerelmes vagyok bele, meg úgy minden.


Úgy láttam a srácnak is lett egy barátnője, és kívánom is neki hogy találjon valakit aki úgy szereti mint ahogy ő tud szeretni.

2022. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!