Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kapcsolat vége, mély depresszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat vége, mély depresszió, önfejlesztés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, üdvözlök mindenkit.


Mindig is egyedül éreztem magamat. Egész kibaxott életemben. Amióta az eszemet tudom... Nem tudom hogy tetszik-e ez nekem, vagy már csak megszoktam ezt, de egy dolgot tudok; a magány megváltoztat. Szarnak, keserűnek, dühösnek érzem magamat folyamatosan, s ez belülről felemészt engem.

Kapcsolatom véget ért, 4,5 évet "dobtam" ki az ablakon. 4,5 év kemény munkát, melynek én vetettem véget. A belső lelki magány megtette a hatását. Hiába tudok szeretni, a mosolyom alatt sokkal több van mint bárki észrevenne.

A külsőm is képviseli azt, meg sem mondanád hogy szenvedek.

Miből? Tudod, amikor a self-esteem-ed már olyan alacsony hogy egyre izmosabb vagy, testképzavarod van, mindenki förmedve néz rád hogy milyen ember lett abból a 16 éves fiúból aki most 21...

Hát én is csodálkozom, hogy a magány mire képes.

Emberek, senkinek sem ajánlom azt hogy zavarosan menjen bele egy társatok vagy ti magatok egy kapcsolatba. Engem teljes mértékben felemésztett, és sok-sok dolgon gondolkozok ami már fedetten szuicid is.

4,5 év! Másnak gyereke születik, majd pedig elvál s el sem tudom képzelni hogy min mehet ilyenkor keresztül...


Olyan magány van bennem, annyira alacsony az önbizalmam, hogy egy burokba költöztem. A legfélelmetesebb arculatomat mutatom mindenkinek, szteroidozok is, folyamatosan ideges vagyok. Azt tudom mondani, hogy nem fogok sokáig élni.


Van ebből kiút? Egyedül az edzés az, ami megnyugtat valamilyen szinten. De amint hazajutok, robbanok. Nincs ember, tárgy ami ne állna utamba. A pénz sem, mert mindenem megvan! Egész nyáron a szakítást követően csak felültem reggel 6-kor a motoromra mikor időm engedte hétvégenként és ami a csövön kifért annyival mentem. Utazó 200!!!! (el sem hiszem már, egy rossz mozdulat és vége. De ez nem zavart.)

Túlgondolok dolgokat, de a túlgondolás az okos ember betegsége. A buta lexarja ami körülötte folyik, én pedig maximalizálom azt amit a testem tud adni.

Próbálom nyugtatni magam veszélyes hobbikkal, amik könnyedén tragikusak lehetnek. Ejtőernyőzés, siklóernyőzés, motorozás. Van egy közel 200 lóerős motorom is, amivel nem 90-el szoktam közlekedni. Fűt az ideg, a dühösség! Mit lehet tenni?



2023. szept. 20. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te vagy aki múltkor (nyáron, vagy tavasszal talán) szlalomozott a kocsik között, és írtad, hgoy egyáltalán nem éreztél veszélyt?
2023. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mármint a motoroddal.
2023. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok, igen.
2023. szept. 20. 22:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Wow, akkor ezek szerint szakítottál.
2023. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, kidobtam. Megcsalt.
2023. szept. 20. 22:22
 6/16 A kérdező kommentje:
Az az érzés amikor megvan a kinézet, az izom, motor, autó, pénz. És még akkor is megcsalnak, felülmúlhatatlan...
2023. szept. 20. 22:23
 7/16 A kérdező kommentje:
Kezdek már igazából valamennyire lenyugodni, de egyelőre sok dolog kavarog bennem. Tényleg csak edzés az életem, meg a munka... :/
2023. szept. 20. 22:25
 8/16 A kérdező kommentje:

Előző tanácsokból adódóan próbáltam kicsit a motorozásomon is változtatni, 600-as motorról ezresre váltani ami 180 lóerő eléggé komoly volt. Itt figyelni kell, mert mindenhogyan emeli a motor az elejét.

De, ezzel együtt könnyebben tartom a sebességet is. Kicsit higgadtabban ülök fel mostanság, ha kell nyugtatót is szedek hozzá. Ilyenkor chilles kicsit, de főképp a kratom teszi meg a hatást hogy egy nyugodt tempót tudjak vinni.


Egész nyarat végigmotoroztam, közel 20 ezer km-t tettem meg. Tényleg, rajta éltem. Gondoltam, kimegyek a világból. Melóztam, edzettem, este meg mentem motorozni. Vagy amikor még napfény volt.

2023. szept. 20. 22:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Azt látom h szenvedsz, de ne más igya meg a levét, mert neked 200al van kedved menni a motoroddal.


Amúgy meg: majd elmúlik.

2023. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szia,

Ne add fel!

Sajnálom nagyon amit irsz es annyira empatikus vagyok hogy a konnyem is kicsorult beleéltem magam abba amit írtál..

De

Meg kell ertsd!! :

A szteroidok okozzák mindezt , es nem szeretném hogy meghalj. Még a jóisten sem boztos nem ezért vagy a vilagon , ezt csak azért irom mert ha igy folytatod motorbalesetben vegezheted.


Tehát 21evesen nem szabadna es amugy sem szteroidoznod.

Már elkezdődött a belsőd, foleg a szived tonkretetele ezzel .

Kezd el leepiteni, tudom miről beszélek!

Es ilyenkor a szexuális vagy , düh stb sokkal nagyobb.


Nem érzed neha azt hogy sexelnél mint állat?

Csak kérdem?

Kíváncsi vagyok, mert sztem biztos jó lehetsz az ágyban, de nem tudom csak feltetelezem.

Nő vagyok

2023. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!