Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a fiúk velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk velem?

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó hogy állandóan feltűnősködnek körülöttem a fiúk bárhol legyek. Utcán, iskolába, boltba. És hogyha próbálok közeledni feléjük akkor meg megilyednek, ha beszélek hozzájuk nem reagálnak, nem mernek a szemembe nézni de mikor nem figyelem őket tetszik a nagymenőt! Nem tudom mit csinálhatok rosszul de egyszerűen mindig ez van. Pl tegyük fel találkozik a tekintetünk akkor egyből el néz. Jó van azért hogy rám mernek mosolyogni de az csak akkor van amikor én is tartom a szemkontaktust. De ezek az idősebb fiúk inkább, de ők se sokáig tartják. Meg sokszor este sétálok a városba és rám dudál egy autó miközben megyek csak a járdán. Ez is mi? Miért kell ilyeneket csinálni?

2023. okt. 19. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is megilyedtem ettől a helyes írástól.
2023. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 el írja a telefonom
2023. okt. 19. 15:29
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Éretlenek, és csak addig bátrak, amíg nincs kockázat. Amikor már tétje van a dolognak megfutamodnak, meghunyászkodnak, inába száll a bátorság. Nem igazi férfiak. 30/F
2023. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnak imponálni neked, de túl jó csaj vagy hozzájuk képest, így kezdeményezni már nem mernek.
2023. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Tetszel nekik, de nincs elég önbizalmuk, hogy megszólítsanak.

Egyébként az írási stílusodból arra következtetek, hogy neked próbáltam elmagyarázni régebben, hogy legszebb csajokat sok srác miért csak lefektetni akarja.

2023. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 hát de miért nem?
2023. okt. 19. 16:49
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
#6 Ez megközelítőleg 2 millió dologtől függ, kezdve a családi környezettől, a médián át, egészen a lányokkal szerzett tapasztalatokig.
2023. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Vagyis az önbizalomtól függ.
2023. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Első válaszoló leszűrted a lényeget. El lehet olvasni, de akkor legalább ne írj te is helyesírási hibával, már ha ezért szólsz be.


A dudálás parasztság, általába nálad jóval idősebb emberek vezetik le a frusztráciojukat. Szerintem szánalmas, de sajnos nem lehet vele nagyon mit kezdeni.


Azért mert félnek. Attól hogyha bármit elrontanak kínos lesz nekik. Általába manapság az emberek vagy ismerősökön keresztül, vagy közegbe (pl suli, edzes, munkahely) ismerkednek. Nem ismernek téged, és igy kivülről elérhetetlennek tűnsz. Nem tudom hány éves vagy te/ők, de minél idősebbek annál tapasztaltabbak, és jobban mernek kezdeményezni.


Mit tehetsz? Tudod bátorítani őket ha tartod a szemkontaktust, rájuk mosolyogsz. Aztán te is elnézhetsz, és ezzel összekavarod őket. Nyugodtan próbáld ki mi működik. Ha úgy érzed te is kezdeményezhetsz.

Sok sikert🔨

2023. okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 de rám se mernek nézni, még szemezni? 😂😂
2023. okt. 20. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!