Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a fiúk velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk velem?

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó hogy állandóan feltűnősködnek körülöttem a fiúk bárhol legyek. Utcán, iskolába, boltba. És hogyha próbálok közeledni feléjük akkor meg megilyednek, ha beszélek hozzájuk nem reagálnak, nem mernek a szemembe nézni de mikor nem figyelem őket tetszik a nagymenőt! Nem tudom mit csinálhatok rosszul de egyszerűen mindig ez van. Pl tegyük fel találkozik a tekintetünk akkor egyből el néz. Jó van azért hogy rám mernek mosolyogni de az csak akkor van amikor én is tartom a szemkontaktust. De ezek az idősebb fiúk inkább, de ők se sokáig tartják. Meg sokszor este sétálok a városba és rám dudál egy autó miközben megyek csak a járdán. Ez is mi? Miért kell ilyeneket csinálni?

2023. okt. 19. 14:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%

#9 Na megjött a másik vasutas.

“El lehet olvasni, de akkor legalább ne írj te is helyesírási hibával, már ha ezért szólsz be.”


El lehet olvasni, ki mondta, hogy nem? Én is megértettem nyugodt lehetsz. Nem fogok veled leállni veszekedni, de egy fajta módon közöltem, hogy én például ettől kapnék idegbajt. Szerintem nagyon kiábrándító, ha valaki nem ír helyesen. Itt nem arra gondolok, hogy nincs vessző, ékezet. Én sem vagyok nyelvtantudós. Viszont, alapszintű műveltséghez tartozik nálam, hogy az igekötőt és az igét egybe írjuk, ha az igekötő saját igéje előtt áll és igen lehet sz*rozni, nem fogok olyannal kezdeni, akinek nincs alapszintű műveltsége, mert kiábrándító egyszerűen és sok mindent el is árulhat, ami Mo.-n végképp igaz szokott lenni. Azt már meg se merem kérdezni, hogy miért nem hallottál a parodizálás kifejezésről, bár gondolom te az a fajta vagy aki elsiklik egy irónia vagy szarkazmus felett is. :) Semmi baj, legalább válaszoltál, nem kell mindenkinek tetsszen minden fajta vicc. Legyen szép életed!

2023. okt. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

tipikus lányok gondjai

a fiuknak nehezebb dolguk van, oket nem rajongjak korul

2023. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
52%
Szerintem vagy te gondolod túl vagy túl attraktív vagy ahoz, hogy bámulni merjenek valamelyik ezek közül lehet.
2023. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!