Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy introvertált srác hol/hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált srác hol/hogy szerezzen barátnőt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 23:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
#20 Miért?
2023. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
93%

Én lány vagyok és amikor egy nagyon különc, introvertált srác meg akart ismerni, sulis társak voltunk és élőben alig mert köszönni is, de később messengeren a vizsgáim után rám írt, mondta, hogy nem akart zavarni a tanulásba..szóval kiderült számomra, hogy igazából figyelmes, nagyon kedves, okos fiú. Sokat beszélgettünk, mindig örültem, amikor írt. Az egyetlen hiba az volt, hogy amikor a suliban találkoztunk, sajnos alig mert közeledni, pedig én is kedves voltam vele. Aztán messengeren egyből magyarázkodott is, hogy sajnálja.. Nem sokkal később már egyetemre mentünk. Különböző helyekre. Megismertem valaki mást..Egy közös kép kikerültével ő felhívott, hogy ha korábban megkérdezte volna, hogy lenné e a barátnője, mit válaszoltam volna...Na :) Ez egy ilyen helyzet.

Én csak biztatni tudlak, mert sok lány szereti az introvertált helyes srácokat, de egy szint után,

2023. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Folytatom bocsi-szóval egy szint után, mikor már egymás bizalmi zónájába kerültök, szerintem érdemes egy két merészebb lépest is megtenni..pl elhívni egy kávéra. Az nem nagy cucc :) Sok sikert kívánok neked!
2023. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
88%
24, szegény srác :(
2023. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
88%
Igen, nagyon rossz volt nekem is az a helyzet. Végig azt gondoltam, kedvel, de nem több és ha még a köszönésem is alig fogadja, akkor csak nem mászhatok rá. Végül is tiszteltem azért, amilyen..Na és ez jött ki belőle...Azt válaszoltam, hogy nem tudom, mivel nem történt ez meg...Pedig simán igent mondtam volna..de ha egy ilyen helyzetben ezt mondom, még jobban összetöröm. Plusz ha a másikat csak úgy passzolom, mert ezt a srácot annyira megsajnálom, akkor saját magam hazudtolom meg. Akivel akkor megismerkedtem, szintén helyes, visszafogott, kulturált srác volt..csak ő elhívott egy kávéra és virágot kaptam tőle. Pedig nem is várok el virágot. Egy beszélgetés is sokszor jólesik. Én azt tudom javasolni, hogy ha elektronikusan is kezded el az ismerkedést, minél hamarabb térj át a személyes találkozóra. "Csak úgy tali", nem muszaj randinak nevezni, ha zavar. Hajrá:)
2023. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
#22-23-25, pont így lesz egy emberből nőgyűlölő incel. ti teszitek azzá őket
2023. okt. 26. 12:38
 27/31 anonim válasza:
100%
Kedves 26, mit kellett volna tennem? Úgy látom szakértő vagy a témában.
2023. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a pszihiáter rendelőjében. :)

De tényleg:ha ez zavar, kérj szakértő segítséget.

2023. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, az általad idealizált tradicionális, szűz , gyönyörű tünemény lányok pont hogy nem egy élettelen, önkéntes szobafogságban élő, erőtlen, önbizalomhiányos, visszahúzódó fél-férfiakra vannak kiszomjazva, hanem mondjuk a hozzájuk illő tradicionális, vonzó, erős, valódi férfiakra. Remélem hasznosnak véled a válaszom és vagy nagyon gyorsan rájössz merre hány méter, vagy folytatod a mostanra begyökerezedett értelmetlen siránkozásod. Puszi ♡
2023. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Sehol.

Üdv: Introvertált örök szingli 26/F.

2023. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!