Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Találkozó)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy fél hónapja elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, konkrétan ő írt rám. Aztán ma reggel megkérdezte hogy szeretnék-e elmenni vele sétálni csütörtökön. Igazából tudom, hogy ezt nekem kellett volna megkérdezni de szégyen nem szégyen még nem volt barátnőm. Biztos akadt volna már de én sosem mertem kezdeményeni, a testbeszédet se tudtam leolvasni.

Még nem válaszoltam neki, mert fogalmam sincs mit tegyek. Egyszerűen nem tudom magamat elképzelni ismerkedős szituációban biztosan felsülnék. Tehát ha elmennék vele, nem tudom hogyan kellene viselkednem, mit mondjak, stb.

Mellé még introvertált is vagyok, nincs barátaim, nagyobb tömegben nem szoktam lenni, bár nincs bajom az emberekkel egyszerűen nem ismerkedek.

18/f


nov. 20. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Menj el, a többi majd jön magától.

Minden lány szeret beszélni, tehát kérdezgesd.

Te meg válaszolj az ő kérdéseire -ha lesz.

nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nulla önbizalmad van. Így szerintem nem éri meg belemenni egy kapcsuolatba.
nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*kapcsolatba
nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el beszelgessetek melyebb temakrol is mert az sokkal gyorsabban kialakit egy jo kapcsolatot. Mindezeket csak akkor tedd meg ha szeretnel kapcsolatot de ha nem egy seta szerintem jo kizokkenes barmibol
nov. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!