Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha egy idegen, akit legfeljebb csak látásból ismertek, karácsonykor szerelmet vallana?

Figyelt kérdés
dec. 26. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elutasitanám, nem csípem az idegeneket a kis szürke testükkel meg a nagy gülü fekete szemükkel.
dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha úgy néz ki mint Taylor Swift vagy Jenna Ortega, akkor rögtön meg is kérném a kezét...
dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Biztos frászt kapnék, hogy milyen őrültség egy idegennek szerelmet vallani. Karácsonytól függetlenül.
dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Lefeküdnék vele
dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszautasítanám.


Jártam már hasonlóan, bár nem vadidegen volt, hanem látásból ismerős, akinek a keresztnevét se tudtam. Odajött, hogy ő szerelmes belém, lehetne-e köztünk több a barátságnál. Annyira meglepett, hogy azt mondtam, hogy barátok se vagyunk. Erre nem mondott semmit, hanem ott hagyott, azt hittem, csak szívózik, vagy fogadásból tette. Ez még a covid előtt volt, aztán mikor kezdődtek a lezárások, akkor rám írt, hogy ő még mindig szerelmes belém és nem élhetjük meg úgy a covid miatti lezárásokat, hogy nem próbáltuk meg együtt. Na itt tiltottam :D

dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszautasitanam. engem elijesztene, ha egybol szerelmet vallana nekem. Teljesen eretlennek tunne.

De ha viszonzott, neha egymasra mosolyogtunk, ultunk egymast mellett, es utana ram irna, hogy meg szeretne ismerni, akkor meg tetszene is, hogy volt batorsaga lepni felem.

dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi vallomásnak semmi értelme alapozás nélkül. Hátha az ötvenedik ilyen válaszom után valaki végre megjegyzi. Még ha külsőre tetszene, akkor se fogadnám el a vallomását, mert beszélgetés nélkül semmit nem ér az egész.
dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!