Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz a mai 16-18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miccamacca kérdése:

Miért olyan nehéz a mai 16-18 éves lányoknak párt találni? Miért ilyen félénkek a fiúk?

Figyelt kérdés
Manapság az a tapasztalatom a mai fiatalokkal hogy a fiúk nem mernek lépni. Ez miért lehet? A mai világban sokkal könyebb lenne nekik bármit is tenni, nem úgy mint a 1800as-1900as években akár és azt érzem hogy maximum bulikban de az utcán vagy akár hol nem kérik el a telefonszámuk, instájuk stb.

jan. 14. 08:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Ez általánosító kérdés, de az emberi játszmázás sokat "segít" ebben. A férfiak játszmáznak a nőkkel szemben, de a társadalmi konvenciókra rájátszva a nők 2x annyit játszmáznak, és az efféle játszmázástól tartva maradnak sokak távol a kezdeményezéstől...


Más a világ, 100 év alatt más lett a férfi, és nagyon más lett a nő is - a teljesítményük, az igények és legfőképp a jellemük.

jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Az internet miatt lett más világképük a fiataloknak, így nyílván más lett a világ mint 100 éve.
jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Mindig van indokotok a "bocsiii,de neeem"-re.Ez a baj.
jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
14%
Én nem vagyok félénk, egész életem során kétszer jelentettek fel zaklatásért.
jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%
#15 A tízezerért csinált "szipszopi" előtt, vagy után?
jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
16: Hogy mi?
jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok-sok kedves és hasznos választ, a kevésbé hasznosakon pedig jól szórakoztam köszönöm!

Szóval tisztázni szeretném csak hogy én nem egy tipik lány vagyok aki csak arra vár hogy az összes fiú beleszeressen és visszatudja utasítani. Nekem van eszem, e talán ami még ennél is fontosabb saját személyiségem, véleményem és intelligenciám. Sajnos vagyok olyan régimódi hogy én azt értékelem ha egy fiú jön hozzám oda. De volt már olyan hogy én adtam oda a telefonszámom. Én mindenkit csak bíztatni merek hogy csak egy fucking életünk van menjetek oda ha tetszik a lány vagy akár lányoknak fiú mert ha azt mondja nem akkor legalább te megtetted. És a 14es válaszolónak külön köszönöm ezt a youtube videót! <3

jan. 14. 19:40
 19/29 anonim ***** válasza:
44%

"csak egy fucking életünk van"


[link]

jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Ez a kommented 19es trágár és undorító. Nem ismersz, én se téged szóval kérlek próbáld megerőltetni magad és próbálj kultúráltan beszélni. Köszi
jan. 14. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!