Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha fiúk közelítenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha fiúk közelítenek meg és szólítanak meg titeket barát vagy barátnő keresés miatt mi az amit tegyünk és ne tegyünk?

Figyelt kérdés

Ide azokat a javaslatokat várom, hogy mit tegyünk és mit ne tegyünk, illetve milyen helyzetbe érdemes csinálni ezt (pl.: barátokkal való együtlétkor ne) ha leszólítunk titeket nyilvános helyen ha úgy döntünk, hogy leszólítunk titeket.

Írjátok az is le. hogy hány évések vagytok.



jan. 21. 18:38
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha egy lány egy baráti társaságban van, akkor inkább ne menj oda, ne szólítsd le, mert kiszakítanád a társaságból. Ha egyedül van nyugodtan menj oda, szólítsd meg. Kérdezd meg, hogy hova tart éppen, milyen programja van, esetleg ajánlj neki valami tevékenységet stb. A többi jön magától.

16 éves lány vagyok.

jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es Köszönöm szépen


Lefelejtettem azt, hogy 17 éves budapesti srác vagyok, szóval Budapesten és környékén élők fiatalabb lányok nyugodtan írjatok ilyen céllal ha szeretnétek.

jan. 21. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj más lenni, mint aki vagy.

Ne játszd meg magad.

Légy természetes. Beszélgess velünk úgy,

mint amikor bárkivel normálisan beszélgetsz,

mindenféléről.

Így ismerhetjük meg egymást.

Aztán a többi jön magától, vagy mindenki megy a maga útjára.

jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as ezzel egyet értek és máshogy nem is akarok megismerni senkit sem ulyen téren sem
jan. 28. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!