Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc bajom van?

Figyelt kérdés

akárhányszor eddig valakivel komoly kezdett alakulni köztünk, elrontottam saját magamnak.

önmagamat szabotáltam. de tudat alatt, mivel mindig találtam valami ,,kifogásolhatót” az összes fiúban egy idő után.

holott volt aki nem érdemelte meg ezt, néha már a semmi is zavart és lekoptattam a srácot inkább

iszonyat fosul érzem magam és megint kezdem csinálni egy halál aranyos sráccal akivel most randizok, aki évekig tetszett.

lesz egy rossz érzésem a legvéletlenszerűbb pillanatban és annyi az egésznek….

mi a franc lehet velem? komolyan fogalmam sincs miért csinálom ezt. valaki tud bármi magyarázatot? vagy hogy mit csináljak?(19L)



jan. 26. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Extrém esetben lehet "avoidant personality disorder".
jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolnod kell az önkontrollt. Tudod, hogy létetik ez a gond, szóval tenni is tudsz ellene. Ha egyedül nem megy, kérhetsz segítséget szakembertől.
jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az érzéseidre hallgatsz az agyad helyett, még mindig, miután már annyiszor elrontottad így a dolgokat.

Hallgass a józan eszedre többször.

jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
senki sem tökéletes. próbáld meg elfogadni a másikat
jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!