Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a franc bajom van?

Mi a franc bajom van?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom nem akarok semmit csinálni, nem okoz örömet semmi. Mindent kényszerből értem el idáig, mert muszáj volt. Tanulás, pályaválasztás, munka stb. Rajzolásban, sportban (versenyeket is nyertem) jó vagyok. De semmi nem okoz örömet. Nem akarok csinálni semmit, élni sem akarok. Semmi értelmét nem látom az életnek. Undorítónak látom a világot. Csak gonoszságot, bántást, másokon való átgázolást, kihasználást, pénzhajhászatot, kegyetlenséget, árulást látok. Semmi kedvem küzdeni, minden szar. Csak élek, mert muszáj ha nem lenne már senkim, akkor véget vetnék az életemnek.

2021. ápr. 4. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem unalom, hanem krónikus depresszió. Ha nincs kikezelve, akkor 20-40-60 évig is tud tartani.
2021. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

depresszió

talán megpróbálhatnál inni, hátha

2021. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ivás semmire sem megoldás!
2021. ápr. 4. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, de ezen ha nem is könnyen de túl lehet lendülni. Nincs olyan barat,vagy családtag akivel őszintén tudnál erről beszélni? Olyan aki meghallgat, komolyan vesz. Vagy pszichiáter.
2021. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van, aki meghallgasson. Pszichiáterhez szégyellek menni.
2021. ápr. 4. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig nem szégyen pszichiáter segítségét kérni. Ne várd meg, amíg késő lesz. Keress egy magán orvost. Nem kell nagy dobra verni.
2021. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!