Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek egyszerű a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek egyszerű a barátnő tálalás?

Figyelt kérdés

Nekem nem megy, sok lány flegma, nagy elvárasai vannak.


Neked megy?


márc. 10. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csúnya és félénk vagyok.

ez van

márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne nehéz ha nem lennék beszari. De félek odamenni lányokhoz, nem tudok kezdeményezni. Ha ez menne akkor nem lenne semmi bajom a barátnő találással.
márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem olyan nehéz
márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdekelt, aztán jött a szőke hercegnő fehér lovon. Ő kezdeményezett. Nem egy topmodell, vannak idegesítő tulajdonságai, de a legröbbről leneveltem. Nem lehetetlen, ha tényleg szeret téged. Csak légy férfi, kedves férfitársam! Ne hagyd hogy ő irányítson! Ha nem tetszik ez neki akkor nem szeret igazán, tehát nyugodtan hanyagolhatod. A topmodellek ilyenek, mert ők kellenek mindenkinek, ha egy nem jó sorban áll 30 másik, válogathatnak. Úgyhogy ne köztük keresgélj. Sok szerencsét!
márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
57%
Nagyon nehéz manapság, a csajok kapásból leszarják az embert és esélyt sem adnak ha nem egy modell vagy
márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Elég könnyű, miután gimibe kerültem, lett barátnőm egy másik osztályból. haveroktol sokszor hallom, hogy ennek, meg ennek a láénynak bejövök.


16, f

márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem egyszerű, úgy kerülnek a lányok mint egy büdös kutyaszart
márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Átlag alatti vagyok és félénk.
márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátnő szerzés könnyű. Csak nekem nem kellenek. Ahogy írjátok, sok flegma, unalmas. Személyiség nélküliek.
márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
drukkolok neked
márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!