Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak a nők?

Figyelt kérdés

Előre tudom, hogy ezzel nem leszek népszerű ezért kérek mindenkit hogy aki csak krvaanyazni tud az ne írjon semmit, aki nem ért velem egyet az viszont kulturáltan fejezze ki magát:)

Szóval nem állítom hogy ez csak a nők hibája, sőt szerintem egyaránt hibásak a férfiak és a nők is, de én konkrétan azt látom hogy az összes lány olyan fiúk után megy akiknek összesen annyiból áll a személyiségük, hogy 185+cm magasak ki vannak gyurva, izompólót hordanak, nagyképűek és az esetek többségében kevesebb eszük van mint egy marék lepkének. Ilyenkor látom, hogy vannak fiúk akik szintén magasak, szintén látszik rajtuk, hogy adnak magukra, edzőterembe járnak csaképpen nincsenek elszállva maguktól és általában jobban teljesítenek mint akármelyik fuckboy az élet minden egyes területén, mégis ott állnak egyedül mert a nőknek nem ez kell. Értem én hogy nyilván jobban néz ki az hogyha a srácnak 2cmvel vastagabb a karja és emellé izompólót hord de szerintem ez nem kéne hogy ennyire ilyen befolyással legyen a dolgokra.



márc. 25. 22:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%

Figyelj, én mindig azt mondtam, hogy ne a fiút és a lányt nézzük az emberben, hanem a férjét/feleséget, apát/anyát. Lehet közhelynek hangzik, de igaz. Ha én összejövök egy ilyen (a rosszabb fajta) izomaggyal, az hogy fog segíteni a gyereknek az anyagban? Hogy fog engem szeretni, hogyha többet törődne magával? Hogy tudnánk fenttartani egy szép életet, amikor csak magával törődik? Érted mit akarok mondani.. Általában az ilyen lányok ugyanolyanok, mint a pasik. Nem különbek. Vannak még normális lányok csak keresni kell :). Személy szerint ezeket a többségben lévő ostoba izomagyúakat utálom. Nem azt mondom, hogy ne járjon edzeni, meg ne adjon magára, igen is foglalkozzon magával. De a környezetével is. Szóval kérdező, emiatt ne aggódj, mert azok a kapcsolatok vagy toxikusak lesznek, vagy tönkremennek :).


Egy lány

márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, hogy te milyen körökben mozogsz, de én nem egészen ezt látom.

Egy éve ven barátom, az általad leírtak közül egyik sem teljesül rá, mégis nagyon szeretem.

Alapvetően a fuckboyok nem jönnek be egyáltalán, mert mint te is rávilágítottál, nem az általuk képviselt értékek a legfontosabbak az életben.

18/L

márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 nem unblock a fiúkat vagy unblock a nőket szidtam, egész egyszerűen a kornyezetemben túlnyomó többségben van az amit leírtam de ezzel nem akarok általánosítani senkit és örülök hogy jó a kapcsolatotok:)
márc. 25. 22:58
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ennél már csak a gymtard pitsák a rosszabbak.
márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Megkérhetlek, hogy jellemezd a környezeted? Úgy nagy vonalakban. Mert nekem sem ez volt a tapasztalatom az évek során, de simán lehet, hogy más háttérrel rendelkezünk, és itt van a kutya elásva.


22/F

márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
márc. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is furán hangzik ez. Hol járkálsz te, hogy mindenhol ilyen égimeszelő, "kigyúrt állatok" hemzsegnek?


Én több, különböző méretű, népsűrűségű városba is rendszeresen járkálok és az ilyen nagyon fullos, műkörmös, műhajú, láthatóan divatbolond cicababákat is tök átlagos pasikkal szoktam látni. Eldobsz egy követ az utcán, és biztos, hogy egy hasonlót fog fejbe találni; ha köszönőviszonyban vagytok vagy nem túl közeli ismerősöd, simán elsétálhatsz mellette, mert nem ismered fel a másik húsz ugyanilyen között. Se nem kiugróan magasak, se nem kiugróan izmosak, nem nagypofájúak, nem igénytelenül öltöznek, de nem is önjelölt influencerek. Olyanok, mint akárki más. Az átlagosabb, visszafogottabb vagy nem annyira kirívó lányok oldalán meg végképp ez az átlagos, semmi extra pasi a jellemző.


Az általad emlegetett izompólós, oszlopkarú, nagyhangú gorilla prototípust max. néhány hasonszőrű haverral látom nagy ritkán. Ha benézek egy edzőteremnek vagy tetoválónak az üvegfalán, még ott se ők vannak többségben.


Nem lehet, hogy neked meg az ismeretségi körödnek önbizalom gondjai vannak, és felnagyítjátok a magatok és az általatok 190 centis izomembernek gondolt "ideál" közti különbségeket? Nem az Arnold Schwarzeneggerek országában élünk.

márc. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Környezetet mindig lehet váltani.
márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tini kategóriába írtál, ebben a korban még nem férjet vagy feleségét keresnek.

Teljesen mindegy, hogy tud e főzni, felelősség teljesen élni, ha jön a baba, vagy ha fizetni kell a számlákat, mert ebben a korban ezek még nem tervek.

Elég ha jól néz, mert egy jó csajjal lehet villogni a haverok előtt, vagy egy moziban, plázában a jó pasival.

márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek #9 válaszával. Ezek az izomagyú, primitív srácok ebben a korban futhatnak egy jó karriert, de az idő ellenük dolgozik. Nekem volt egy osztálytársnőm, aki 8. osztályban összejött egy igazi bunkóval, aki egyszer beleköpött egy tanár kávéjába, meg sokszor verekedést akart szítani. Nemrég találkoztunk újra és a régi dolgok felemlegetése után kiderült, hogy egyrészt így utólag bánja azt a kapcsolatot, másrészt jelenleg egy tök értelmes sráccal jár. Az emberek idővel megkomolyodnak és elérnek arra a szintre, hogy lehet nem csak a külsőségek a lényeges dolgok, hanem a belső is.
márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!