Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak a nők?

Figyelt kérdés

Előre tudom, hogy ezzel nem leszek népszerű ezért kérek mindenkit hogy aki csak krvaanyazni tud az ne írjon semmit, aki nem ért velem egyet az viszont kulturáltan fejezze ki magát:)

Szóval nem állítom hogy ez csak a nők hibája, sőt szerintem egyaránt hibásak a férfiak és a nők is, de én konkrétan azt látom hogy az összes lány olyan fiúk után megy akiknek összesen annyiból áll a személyiségük, hogy 185+cm magasak ki vannak gyurva, izompólót hordanak, nagyképűek és az esetek többségében kevesebb eszük van mint egy marék lepkének. Ilyenkor látom, hogy vannak fiúk akik szintén magasak, szintén látszik rajtuk, hogy adnak magukra, edzőterembe járnak csaképpen nincsenek elszállva maguktól és általában jobban teljesítenek mint akármelyik fuckboy az élet minden egyes területén, mégis ott állnak egyedül mert a nőknek nem ez kell. Értem én hogy nyilván jobban néz ki az hogyha a srácnak 2cmvel vastagabb a karja és emellé izompólót hord de szerintem ez nem kéne hogy ennyire ilyen befolyással legyen a dolgokra.



márc. 25. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Mindegyik nő mást.

Nekem elég, ha pont akkora, mint én. Kifejezetten nem a világom a kigyúrt, kondizós, csirke-rizs pasik. Egyébként én is sportolok, kondizni is járok, de nem ekörül forog az életem. A normális ruhákat szeretem férfiakon, nem azt, aki minél feltűnőbb akar lenni. Ez engem taszít is.

Rossz helyen keresgélsz szerintem. Azért az ilyen pasik a hasonló értelmi szinten lévő lányokat vonzzák. Ha te értelmesebbnek gondolod magad és nemcsak a külsőségek érdekelnek, akkor más lányoknál kell próbálkoznod, nem azoknál, akiknek ez az ideál.

márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a tipikus vesztes hozzáállás ami közhelyekkel van teletűzve. Annyira cringe és értelmetlen siránkozás, hogy az hihetetlen. A szövegedből az derül ki, hogy olyan akarsz lenni akiket itt köpködsz és olyanoknak akarsz bejönni akiknek nincs értéke.

Elhiszem, hogy nem egyszerű, hidd el én megértem! De az ilyen kis szövegekben sosem szokott arról szó esni, hogy esetleg veled valami baj lenne, hogy mik a gyengeségeid és előnyeid, mik azok amik taszíthatóak lehetnek mások számára. Mit teszel azért, hogy legyen valakid? Mert ilyenkor csak a puszta ábrándozásokat, siránkozásokat és követelőzéseket szűröm le.

márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

"mégis ott állnak egyedül mert a nőknek nem ez kell."


Vagy pedig a srác válogatós.

Amúgy meg, a fiúk is a jól kinéző lányokra mennek, akkor ez fordítva miért ne így lenne.

márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
pénzt
márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%

"pénzt"


Egy újabb vesztes kommentje.

márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!