Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik kérdésen felbuzdulva:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik kérdésen felbuzdulva: Hány éves korától elvárás hogy a lány tudjon főzni? Elvárás egyeltalán?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 13:53
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom alapján minden nő az első együttélés során tanul meg igazán főzni, szóval nincs miért aggódnod.


Az elvárások meg teljesen egyéniek. Ismerek olyan feleséget, aki egy teát nem tud megfőzni, a férje mégis imádja.

2013. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
hát én azért örülnék, ha nem nekem kéne még munka után otthon bajlódni a főzéssel. de segíteni szívesen segítek benne.
2013. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

én 12éves koromban kezdtem el főzni,igaz akkor csak könnyebb ételeket csináltam,a párom imádja és mondta hogy a haverjai meg irigykednek,az egyik meg is kérte hogy tanítsam meg a barátnőjét főzni

19L

2013. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a nők nem dolgoznának mostanság ugyanúgy, mint a férfiak...
2013. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

En azt mondom kb 15 eves koratol

Amikor mar az ember kezd onallo lenni

Amugy meg ha kulon.fogsz lakni muszaly leszel fozni

Mar ha nem vagy fulgazdag

Latsd koliban a lanyok nagy resze mar tud foznu

2013. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
50%

A főzni tudás nálam alapelvárás. Nem kell profinak lennie, de akarjon főzni, mert én nem fogom minden nap étterembe vinni. Továbbá én férfi létemre meg tudok csinálni pár kaját, például resztelt máj, milánói makaróni stb. szimpla igénytelenség, szerintem, ha valaki abszolút nem ért a főzéshez.


23/F

2013. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
15%

"Mintha a nők nem dolgoznának mostanság ugyanúgy, mint a férfiak..."


Hát nem, nem dolgoznak ugyanúgy, de ez már más tészta. Bocsánat téma.

2013. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

miért ne dolgoznának ugyan annyit?

a nők is ugyan annyit dolgoznak oké,nem bányákban,de akkor is dolgoznak,vezetik a háztartást,főznek

ezek is rengeteg időt elvesznek

2013. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Akkor várja el egy férfi a nőtől a főzést, ha valamit ő maga is fel tud mutatni, én például biztos nem szolgálok ki senkit, ugyanis igen, bármilyen hihetetlen, mi is dolgozunk néhanapján, ugyanígy a háztartást sem egyedül képzelem el vezetni. Ilyen egyszerű.
2013. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
36%

"a nők is ugyan annyit dolgoznak oké,nem bányákban,de akkor is dolgoznak,vezetik a háztartást,főznek ezek is rengeteg időt elvesznek"


Már aki vezeti. A huszonéves korosztályra nem igazán jellemző a munka. Inkább elkezdik a harmadik kamu bölcsész/közgazdász diplomát is, csak hogy dolgozni ne kelljen. Közben meg vadásznak a gazdag férjre, aki majd eltartja őket. Persze férfi is van ilyen, de ez inkább a nőkre jellemző.

Aki meg dolgozik sokszor az is ímmel-ámmal csinálja, miközben titkon model karrierről ábrándozik...

2013. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!