Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit érez a lány, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érez a lány, vagy egyeltalán érez -e irántam valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hát elég fura hogy itt teszem fel ezt a kérdést,de én nem tudok kiigazodni már ezeken a dolgokon,és a ti segítségeteket szeretném kérni!

Kérlek titeket hogy ne írjatok olyan válaszokat amiktől még rosszabbul érzem magam,mert csak itt hiszem hogy választ kaphatok!

Na tehát:

19éves vagyok,a csaj 24

Régóta ismerem,mert eladóként dolgozik,és én bejártam hozzá mindig ha arra jártam....szakított az élettárséával,akivel együtt volt 3évig....a srác börtönben is volt,és sokat füvezett,és agresszív típus...én az ellentétje vagyok,ha ez itt számít valamit.....

MSN-en beszélgettem vele,miután megtuttam hogy szakítottak,elkértem tőle,és elmondtam neki h amióta ismerem,tetszik nekem,és szeretném jobban megismerni....

Belement és sokszor miután hajnali 2-kor végzett melóhelyen,utána MSN-en otthol beszélgetett még velem....

Azt mondta hogy Örül hogy megismerhet,és hogy nagyon jó fej srác vagyok....

Ez igazából az elején volt mindennek...

Aztán eljött az idelye hogy talizzunk,de a melóhelyén ívül,és elmentünk együtt álatkertbe,és nagyon jól éreztük együtt magunkatés ott már a gatyámba is benyult,és én igaz csak a seggét foghattam,mert ha már a mellét megfogtam idegesnek látszott kissé....

Nem voltam am rámenős,csak kezdeményeztem....

Ő azt mondta este hogy jó volt velem az álatkertben,és nagyon örül hogy velem lehetett....

Következő alkalommal azon a településen ahol lakik,elmentünk kettesben a szőlőhelybe,és ott már szeretkeztünk is....életemben 2.nő egyébként akivel lefeküdtem....a lány nagyon szégyenlős,de most nagyon kívánta,és ő mondta h akarja....

És amikor eljöttem tőle,írt egy SMS-t h jó volt velem....és ennek nagyon örültem....

De ez voklt az uccsó SMS-e,azóta csak én hívtam fel,és beszéltünk mindig kb 3percet,és legtöbbször hallatszott hogy már nem annyira akar beszélgetni....és az a baj h bennem van az hogy bárcsak azt érezné amit én,és ő is akarná legalább fele ennyire....nagyon megkedveltem már a sex előtt is,de most úgy érzem hogy már mást keres,vagy talált:(Bulizott szombaton,és .....nem tom....össze vagyok zavarodva....Kérlek titeket válaszoljatok nekem!Nagyon köszi mindenkinek,és sajnálom h ezel a sok szöveggel raboltam az időtöket!

Köszi h szántok rám ennyi időt!

Várom a válaszotok!

Szép napot!

sziasztok!


2010. máj. 30. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várj.

Biztos új neki a dolog, nameg a nőknek általában hosszabb idő kell, hogy feldolgozzanak bizonyos eseményeket :)


Szerintem minden rendben lesz veletek, én mindenesetre szurkolok.

Az meg amit a telefonban hallasz,hogy nem akar beszélni, lehet azért van, mert fáradt, vagy nem tudja mit is mondjon neked.

2010. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát boy... Most akkor elmondom hogy mi történhetett. Lehet hogy nem akar most egy újabb kapcsolatba belemenni hisz most jött ki egy elég szarból. Lehet hogy fiatalnak tart és neki olyan pasira van szüksége akivel komolyan belevághat újra. Lehet hogy nem voltál neki elég szexuális téren, hisz említetted a második nőd volt életedben. De ne csüggedj! Fogd fel úgy hogy megkaptad, megvolt! Tapasztalatot szereztél ezáltal önbizalmat is. 19 éves vagy! Menj és vadászd a többi nőt! Farkalj meg minden ilyen alkalmat és majd 25 éves korod körül kezdj majd bele komoly kapcsolatba. Remélem segítettem ÜDV23F
2010. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a 2 választ,nagyon sokat segít már ezis abban h megnyugodjak!Köszönöm a szurkolást is,és minden jókívánságot!Egyenlőre azon vagyok hogy várok,és hátha csak én értettem félre,és én úgy érzem tényleg szeretem...:(YÍgy nem tudok addig másra gondolni!

Szép napot!Köszi a további,és eddigi válaszokat is!Sziasztok

2010. máj. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!