Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen korban még minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban még minden lány külső alapján választ párt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok fiú :D Eddig még egy lánnyal sem találkoztam aki nem külső alapján ítélt volna.. Semmi baj nincs a külsőmmel sőt.. És ez a baj hogy minden lány csak ezt látja bennem és csak egy éjszakára vagyok jó nekik. Én azt szeretném hogy végre egy lány a belső értékeim miatt szeressen. Valami tanács?
2015. máj. 14. 13:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem. Nem mindegyik, van egy néhány, aki nem. Csak sajnos őket nem veszi észre a fiúk nagy része, mert nincsenek úgy kifestve és felöltözve, mint egy prosti. 16/L
2015. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én szívesen megismernék pár visszahúzódóbb lányt csak egy sem mer odajönni vagy rám írni vagy stb
2015. máj. 14. 16:26
 13/20 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Azért mert mi azt látjuk, hogy a legtöbb fiú nem mutat irántunk érdeklődést. Akkor meg minek erőlködni? Továbbá nem merünk kezdeményezni, mert félünk, hogy el leszünk küldve melegebb tájakra vagy ki leszünk nevetve.
2015. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Elküldve semmi féle képen nem leszel =) Hidd el nekem egy lányt soha nem küldenek el, pláne ha ő jön oda =)
2015. máj. 14. 16:54
 15/20 anonim válasza:

Hát nem tudom milyen lelkimélységekbe szántó érdeklődésed lehet, ha egy éjszakázol a csajokkal. Akkor is, ha utána ők pattintanak le téged.


Vagy pont, hogy arról szól az érdeklődésed, hogy mindegy már hogy néz ki, csak beengedjen a lábaközé minél előbb?

2015. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös te miről beszélsz? Pont ezt írtam hogy ebből van elegem hogy csak dugni akarnak.
2015. máj. 14. 18:40
 17/20 anonim ***** válasza:

Örülj már neki te h'lye szerencsétlen hogy jól nézel ki és bejössz a csajoknak, és ne itt sirasd FELESLEGESEN magad b'szki!!!

Idióta, hát mi jobb mintha jóképű vagy???

2015. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hidd el inkább lennék ronda és szeressenek azért aki vagyok, mint azért ahogy kinézek :)
2015. máj. 15. 13:43
 19/20 anonim ***** válasza:
Legyen pici a lány? Mért, Te is alacsony vagy? Engem anno ilyen korban piciként észre sem vettek.
2015. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nme vagyok alacsony de nem is vagyok magas 180 vagyok, egyszerűen csak imádom a pici lányokat mert bújósak :) meg kis szeretetbombák
2015. máj. 16. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!