Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Miért féltek leszólítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért féltek leszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legtöbb srác fél a visszautasítástól, ezért inkább oda se mennek a lányokhoz. Tapasztalatból és a barátnőim elmondása szerint is. Pedig mi van, ha visszautasít egy tök idegen csaj? Úgyse látod többet, és legalább megpróbáltad.

2015. máj. 14. 20:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

"régen a lovagok is az udvarhölgyek jelenlétében udvaroltak a hercegnőnek"


Mert ez egy társadalmilag elfogadott dolog volt. Ma nem az, legalábbis ebben az országban nem, és erről szerintem a nők tehetnek. Félnek, bizalmatlanok, minden ilyen közeledésben a hátsó szándékot látják. Persze, biztos vannak rosszindulatú pasik is, de akkor mehet a vita, hogy ki kezdte, hogy jutottunk idáig, és ki legyen nyitottabb. :)

2015. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 opened paradise ***** válasza:

De ha olyan lányt látnék,aki annyira érdekel,akkor megtenném.

Addig meg kezdeményezzen az a fél,aki akar is valamit,ne a másiktól várja senki sem a csodát.

2015. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
2015. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Sose vagyunk egyedül, mindig árgus szemek figyelnek az oszt. társak.

Hát ha még leszólítanék egyet, évekig ezzel b'sztatnának az oszt. társak XD

2015. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23%

Ma délután is pont ez volt...

Egyedül nagyon ciki, mert utána mindenki téged nézne. Aztán azon a buszon amin nap mint nap jársz igen kellemetlen lenne újra találkozni azzal a lánnyal. Ha meg nem ott szólítod le, akkor valószínűleg tőled 1-2 órányi útra lakik.

Mamár inkább az van, hogy vannak baráti társaságok, abban vannak lányok, aztán egy fiú elkezd rayoskodni a lánnyal, aki így őt látja legnagyobb alfahímnek és rácuppan.

Aztán meg nem látszik, hogy akar e ismerkedni. Ha akar akkor szórakozóhelyekre jár vagy pl interneten próbálkozik.

Amúgy én haverral meg is csinálnám (persze nem ketten mennénk oda), mert így ellehetne burkolózni a beszélgetésben.

Kéne egy telefonos alkalmazás, amit mindketten bekapcsoltok, és ellehet fogadni a másik "kommunikációra hívását". Bluetoothal működne, szóval csak ott a helyben közeledben levőket keresné.

2015. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 segítek egy kicsit válasza:
Van, hogy odamész a csaj elküld és elkezd pletykálni ezt meg azt ( facebook, twitter...STB)
2015. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
29%
Mert kb 99%-ban ha odamegy egy csajhoz, akkor van barátom, a barátom nem örülne neki, nem ismerkedem, vagy valami ellenséges rinyát csap vagy pofát vág a csaj, vagy otthagy egy szó nélkül és elrontja az ember kedvét, csökkenti az önbecsülését, eltereli a gondolatokat fontos más dolgokról és igen idő és energia igényes annyiszor próbálkozni, mire lesz valami, amit másra sokszor érdemesebb fordítani.
2015. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%
Játékkal jól lehetne érzékeltetni a választ, eljátszva hogy te vagy a fiú én a lány, és elküldelek a francba akár csak háromszor egymás után azzal, hogy foglalt vagyok, vagy esetleg valami undorodó pofákat vágok, nem állok meg vagy otthagylak miközben beszélsz hozzám, vagy becsmérelve kinevetlek a barátnőim között vagy hasonló. :) És ezt szorozd meg sokkal.
2015. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Mert sok az elkényeztetett bunkó p*csa akiktől tartanak a fiúk, persze sok a szintén bunkó szoknyavadász vagy veszélyes alak is akik miatt a normális lányok is durván elküldik azt aki megszólítja őket az utcán.. egyszóval ha nem fogadásból tesszük akkor nincs sok esély rá hogy ne jöjjünk ki rosszul a dologból..
2015. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
83%

---Hát a legtöbb lánynak megvan az a tulajdonsága h pletykásak és ebből adodik h 2 perc alatt tudja a fél város h micsináltál xD

---+a jobban kinéző "népszerűbb" csajoknak több ismerőse barátja van ezért sokkal messzebb is jut a híred.

---Jah és a barátnőit meg meg se említsük...

---A masik pedig h lehet naon gorombán reagálná le (nekem már volt ilyen) és még azóta is érződik rajtam szerintem pedig elvleg nem nézek ki rosszul .

---Van akinek meg csak kevés önbizalma van

---Egyébként a lányok is nyugodtan kezdeményezhetnek :)

15F

2015. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!