Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért piszkálnak, hogy nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkálnak, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Piszkálnak, hogy nincs barátnőm, mert sokat gépezek/játszok, de én így nagyon jól érzem magam. Nincs is szükségem barátnőre, de azért sz@rul esik, hogy piszkálnak vele.

2015. máj. 15. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ne foglakozz velük mindenki úgy éli az életét ahogy akarja
2015. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Azért szerintem PICIT próbálj változtatni mert velem egyszer egyik exem azért szakított mert nem tud a géptől elszakadni 1 napra. Nem jött el velem sehova, mindig én aludtam nála és még akkor is játszott. Ebből elegem lett és nem is azt/mondtam, hogy gyökeresen de minimálisan változtasson. Hát, nem tette meg, azt mondta, hogy a gép neki a legfontosabb.
2015. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sincs barátom, mondjuk én nem gépezek sokat (sőt ha egy héten egyszer be van kapcsolva a gép) de rengetek állatom van és elveszik az összes időmet. Ezt kicsit sem bánom. Tavaly volt egy barátom, ennek az lett a vége hogy csúnyán elküldtem. Elég rosszul viselte, hogy éppen nem rá figyelek amikor az állataimmal vagyok, én meg ráuntam hogy nyavajog. De ha mondtam hogy később azt nem értette. Na szóval ne foglalkozz velük. Ha úgy érzed lány kell melléd akkor majd lesz. Így csak egy csúnya szakítás lehetne a vége, és annyit értél el vele,hogy eltudod mondani volt egy barátnőd. Piszkálni meg azért piszkálnak mert nincs jobb dolguk. Azt az időt amit a piszkálásoddal töltenek tölthetnék a barátnőikkel/barátaikkal...(biztos nekik is nagyon jó kapcsolataik vannak, ezek alapján) 16/l
2015. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mert a csajozás a legjobb dolog a világon :D és nem akarnak megvonni tőle
2015. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2-es de én nem is akarok barátnőt és nincs is aki ezen megsértődjön és nincs barátnőm ergo senki nem tud megsértődni ezért hogy nem vele foglalkozok

3-as az lehet

4-es az lehet de nem nekem és nem hogy nem vonnak meg tőle de így próbálják rámerőltetni amit én k*rvára nem akarok

nem tudom mi lenne ha beleragasztanám őket egy székbe hogy addig innen fel nem kelhet amíg valamelyik játékot végig nem viszi ez kb ilyen lenne

2015. máj. 16. 10:18
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Szia

Egy fiú vagyok.

Én is nagyon sokat gépeztem (nagyon megbántam) 3 évig szinte 0-20 ban ha szunet vagy hetvege volt, amikor meg suli akkor meg 10 órat 1 nap... És minden nap.


Nagyon rossz volt...alig láttam a szüleimet és nem tudom már bepótolni ezt a 3 évet :(


Befejeztem a játékot és tudod mit vettem észre?

Középiskolás lettem...

És mi maradt a befejezett jatekból?

Semmisem.. A monitor és a gép megvolt régen is és most is, de a kis karaktert azt mire tudod használni az életben?

Ja kitörölheted vele.... :D


Nekem nincsenek barátaim és lányokkal sem voltam soha (puszit sem kaptam).


Mostmár szeretnék versenybiciklizni amihez kezdésként a Montimat alakítottam át és azon gyakoroltam a mostani biciklimhez ami egy retro országúti (De tök jó :)) és akitől vettem ezt használtan az tud hozni neken 80.000 forintért 200-300.000 forintos durvajó versenybicikliket ha oda jutna a sor hogy ez már kevés lenne.


Úgysem fogod elhinni hogy az igazi élet jobb mert tudom jól hogy tényleg izgalmas egy virtuális játék (nem is hinnétek mennyire), de ott nem dughatsz lányokat, nem baromkodsz a haverokkal, nem szerzel élményeket, nem bulizol, nem sportol (E-sport... Pffff) és még megannyi más.


Én mióta nem gépezem egy régi osztalytarsammal felmasztunk a régi sulink tetejére este (azta betyarjat.. A vegen még lebuktatom magamat :D)

És hallod kibaxott jó volt... Mikor oda jártunk még az is meg volt tiltva hogy a létrára lépjünk, nemhogy a tetőre :D.. Nagyon jó volt.. Beláttuk az egész várost és még volt nálunk egy erős zöld lézer is.. :D Mikor jöttünk lefele, én az udvarra menet megláttam egy hullócsillagot és... Hopsz majdnem leírtam mit kívántamxD


Na, de mind1 is... Ilyen élményt nem szereztem volna a gép előtt.

Elhatároztam hogy megpróbálok mindenre nyitott lenni ami szórakozás... Mert amúgy eléggé paráztam hogy meglátnak a kamerák... :D Dehát 1x élünk.


Nem mondom azt hogy csak úgy állj fel a géptől és menjél bulizni... Nem, tudom hogy ez szinte lehetetlen egy függőnek.

Én azzal kezdtem hogy elkezdtem sajnáltatni magam hogy nekem nincs barátnőm és nincsenek barátaim... 2 hónapig egy sötét szobában az ágyon fekve depiztem... Egyszercsak kedvem támad csinálni valamit mert a gépet már nagyon nem kívántam.. Eszembe jutott: Ba***ameg én versenybiciklizni akarok.. És most vagyok a gyakorló részénél :D


El kell határozni hogy nem akarod a gépet.


Régen a strandról rántgattam haza a családom hogy gépezhessek.. (féreg vagyok :(


3 nappal ezelott szervizben volt a biciklim ezért bekapcsoltam a gépet...

Kb 20-30 percig bírtam... Utána fel is áltam!


Szerintem sokkal jobb az élet, akármilyen vonzó a játék.


Tudom Te nem azt kérdezted hogy hogyan szokj le blab. Blab. Blab..

Csak leírtam neked hátha megjön a kedved élni:)


Egy 16 éves fiú voltam.

2015. aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Azért piszkálnak, mert manapság lassan az lesz a "menő" ha valaki 12 évesen már nem szűz, hát még milyen "ciki" ha valakinek pl. 16 évesen még nem volt barátja/barátnője... Ne foglalkozz velük, inkább elég szánalmasak, hogy nincs jobb témájuk nálad és a te életednél.

Viszont tényleg nem a legjobb amit csinálsz. Hosszú távon komolyan meg lehet zakkanni az állandó gépezéstől, a virtuális barátokkal. Az épp elme megőrzése érdekében szükség van személyes együttlétre, érintkezésre. Én is szeretek játszani, de amikor a párommal vagyok, le se tojom a gépet, nem hiányzik, ahogy akkor sem amikor életben találok valami jobb elfoglaltságot. Pár éven belül te is rá fogsz jönni, hogy egész addig önmagadnak hazudtál. Nincs jobb egy barátnál/barátnőnél, akivel mindent meg lehet beszélni és mindig lehet számítani rá. Ha szerencséd van, olyan barátnőd is lehetne, akivel együtt játszhatsz, lenne miért irigykedni a haveroknak. :D A virtuális világ pedig bármilyen tökéletes, szép a grafika, brutál a karid, nem pótol egy személyes élményt a barátaiddal. Ha most nem is erre voltál kíváncsi, azért gondolkodj el a válaszokon amik erre is kitérnek. :) Én sem támadni akarlak, csak segíteni. Saját tapasztalat. :) 17/L

2015. aug. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
engem is piszkálnak én 14 éves vagyok nekemis szarul esik csakhogy én akarok is barátnőt de félénk vagyok. pont olyan vagy mint én. majd írj privátba.
2015. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Melyik a kevenc játékod? Cod, cs megy? Gta v.? Kivitted? Ha igen melyik volt a kedvenc küldid?
2015. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Új játékokkal nem igazán játszom :D Amivel játszottam PS3-mon az a GTA V volt ami egy zsenális játék :D Egyébként meg igen GTA-knál meg az NFS-ek nagy részénél le vagyok ragadva meg most Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 1-et viszem :D

Egyébként meg nekem sokkal jobb itt mint akármelyik személyes kapcsolat. Itt a közelben mindenki csak kihasználja a másikat ilyenekre pedig nincs szükségem :D A gép soha nem fog kihasználni :D

2015. aug. 7. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!