Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat is piszkálnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is piszkálnak a szülők azért mert nincs barátnője vagy csak engemet?

Figyelt kérdés

Gyakran feljön a téma hogy miért nem csajozok már. Szokta apám mondogatni hogy lehetne már vmi csaj. Anyám is kérdezgetni hogy mikor lesz már barátnőm, meg hogy biztos nem merek szólni a lányokhoz.

Meg még mondják is hogy "A mi fiunk agglegény lesz." "Ennek nem született lány"

Ezek a mondatok meg azért eléggé lelombozóak.

Valójában kevés a lány ismerősöm, nem akarok ismeretlen lányoknak írogatni facebookon, társkeresőt se akarok használni.

Tetszik egy lány már nagyon régóta. Szeretem is de nem hallottam felőle tavaly nyár óta :(

22f


2013. jan. 16. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
öreg.. 22 éves vagy!
2013. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem csak anyám csesztet ezzel, de nem érti, hogy én próbálkozok folyamatosan, csak nem jön össze. Különösebben nem zavar a csesztetése. 20/F
2013. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jöjj össze egy lánnyal, ha tényleg úgy érzed, hogy az a lány neked az Igazi, akkor is, de tudasd az elején, hogy csak laza kapcsolatra vágysz. A lánnyal pedig össze fogsz még egyszer futni, ha ténye tényleg ő az Igazi. :)
2013. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem b@sztatnak,de rólam tudják,hogy külön állatfaj vagyok.:D
2013. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mesüge válasza:
Hát tesó ez elég cink.. :D 15 vagyok de több sikerem van mint neked, pedig se egy Don Huan nem vagyok, se egy gazdag köcsög. Ismerkedj FB-n, elég jó barátokra találhatsz, és ha van szerencséd a nagy Ő-t is megleled. :D
2013. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Ismerkedj FB-n, elég jó barátokra találhatsz, és ha van szerencséd a nagy Ő-t is megleled. :D"


Faszbúkon? Na ne......

2013. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálunk anyám normális, mert tudja, hogy hogy is van ez...


Ellenben a nagymutter rendszeresen bombáz ezzel...

2013. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

TEljesen természetes,ha a szülők ezt skandállják, miért is ne? Hisz nekik lazán összejött, emgoldották, világratoltak tégedet, és egész máshogy jött össze nekik az életük, mint neked. Így alap,hogy érteltenkednek, mert gőzük nincs az egészről,hogy mi fán terem a balszerencse meg a lúzerság.

Abnormális, ugyanúgy ahogy én még 27 évesen sem voltam nővel, pedig már egy sor nő lehetett volna, ha tudnám hogyan kell nőzni. De nem érdekel a folyamat, nem szeretek haverkodni senkivel, nőkkel főleg nem, csak ugye dugnék, hajtana a farkam. Ez van.

2013. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
milyen bíztató szüleid vannak..
2013. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megy ám az idegekre , meg amikor nem jön össze akkor meg lehet még rosszabb hallgatni ,hogy mikor lesz már valakid . Nekem úgy tűnik ,hogy van akinek nagyon megy (ha nő ha férfi ) van akinek megyeget és van akinek az egész nem megy sehogysem . Én kb az utolsó kategória vagyok . Legszivesebben csak úgy ébrednék ,hogy van párom és ne kelljen vesződni meg agyalni ,hogy akkor kivel is meg hogy is .
2013. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!