Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem piszkálnak azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem piszkálnak azzal a szüleim, hogy nincs még párom? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Anélkül is elég rossz ez a helyzet, hogy még külön piszkálnának érte, így meg pláne. Nem nagyon tudok neki mit csinálni, egyszerűen selejt vagyok és nem kellek senkinek, ez már önmagában is eléggé fáj és nem értik meg, hogy nem önszántamból vagyok egyedül.
2014. márc. 24. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Piszkáld őket te is,hogy nekik meg másik nem lesz,vagy tudja a bánat mit tegyél :)
2014. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb én is így vagyok most egy ideje ezzel. Szard le. Magadnak felelj meg!
2014. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem már volt, most egy jó ideje nincs, és ismét meg jegyzik...

Én pasi vagyok, nem tudom és nem is számít, hogy te az vagy-e.

A lényeg hogy ha nem tetszik a helyzet, tegyél ellene. Amíg nem teszel, addig el kell viselni a megjegyzéseket...

2014. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, nem tudom mit tehetnék. Nem vagyok elég szép ahhoz, hogy kezdeményezzek (igen, már próbálkoztam vele, sajnos erre jutottam), az az évi 1-2 srác pedig, aki megtalál, 100%-ban szexre menne...
2014. márc. 24. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem szinte közvetlenül szakítás után is cseszegettek ezzel, ha elmentem, vagy elmegyek valahova, az az első kérdésük, hogy pasi? Na meg hogy mikor eszünk újra négyen otthon... Azt szoktam mondani, hogy majd! Ha nincs jó kedvem szólok is hagyjatok már, majd lesz... Elhiszem hogy jót akarnak, de akkor is bosszantó... Főleg ha én is akarom, csak nem jön össze :(
2014. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy így vele, itt is ez a helyzet. A szüleim engem is piszkálnak ezzel meg a közvetlen környezetem, tesóm a legjobban. Igaz hogy csak utalnak rá, de akkor is elég pocsék érzés mivel alapból nehezen ismerkedem és magányos is vagyok, persze próbálok tenni ellene elkezdtem változtatni magamon és haladok is.

Sajnos nehezen ismerkedem és nagyon örülnék egy barátnőnek aki mellettem van és szeret.

21/F

2014. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!