Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért piszkálnak, hogy nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkálnak, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Piszkálnak, hogy nincs barátnőm, mert sokat gépezek/játszok, de én így nagyon jól érzem magam. Nincs is szükségem barátnőre, de azért sz@rul esik, hogy piszkálnak vele.

2015. máj. 15. 21:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja meg persze a jó öreg Garry's modban a prophunt :D
2015. aug. 7. 16:23
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Gta v. szerintem is zseniális, hihetetlen társadalomkritika, szarkazmus, és nagyszerû sztori, tele kreatív ötletekkel, és baromi jó küldikkel, és egy nagy adag humorral. 2x ki is vittem.

Azon kívül a codot imádtam, xbox liveon toltam a ghostsot, de fôleg a bo1-et. Hallod nagyon imádtam, napi 10 órákat játszottunk haverommal, átjött, egész nyáron, minden nap, a behûtött szobában toltuk a tdm-eket, s&d-ket, one in the chambereket, capture the flag-eket, persze sniperral, qs ment rendesen, mellé egész nap chipset zabáltuk, és vedeltük a kólát. Ma már nem játszok sajnos több okból, és sokat sportolok, egészségesen kajálok, de örömmel gondolok vissza azokra az idôkre, szal megértelek.

Amit most játszok tabon egyébként az a clash of clans, már lassan 9 hónapja, nem tudom ismered-e. Fullos th8 vagyok, de erre bármikor rá lehet nézni, praktikus, szal nem kell külön leülni a géphez, és bekapcsolni.

Én értem miért jó ez az antiszoc kockaság, mert én is éltem ebben, és baromira szerettem, de az se rossz amikor elmész a spanokkal sörözni, és szarrá röhögitek magatokat, ott is jó élményeket szerezhet, meg sok egyéb dologban is, amit a való életben csinálsz, ajánlom próbáld ki, ezek mellet sem kell felhagynod a kockulással, lehet a kettôt egyszerre csinálni.

Asszem talán a 9. válaszoló voltam.

18f

2015. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen abban egyet kell értsek, hogy nagyon jó társadalom szarkazmus az egész játék :D Már anno a GTA 4 sem arról szólt, mint elődei, hogy megvan az alap sztori és akkor nyírjunk ki mindenkit, hanem ott is egy elég nagy társadalom szarkazmussal találjuk szembe magunkat.

És azért is a Rockstar-é a tisztelet, hogy lehet hogy nagyon megvárattak, mintket hisz most egy új GTA-ra annyit kellett várnunk mint eddig soha, mert ahhoz, hogy a PS3-mas verziót megkapjuk 5 évet kellett várni bár szerintem az utolsó év, de az is lehet, hogy az utolsó 2 év már csak időhúzás volt :D a PC-s verzióra pedig 7 évet :D Ennyit még GTA-ra nem kellett várni, mert a GTA 4-re is csak 4 évet kellett.


Egyébként érdekesnek találom, hogy ideáig elkanyarodtunk pedig a hangsúly nem is a gépezésen, hanem azon volt, hogy egyesek miért nem tudják elfogadni, hogy barátnő nélkül jó nekem :D

2015. aug. 7. 23:06
 14/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul fiatal is vagyok nemhinném, hogy mint egy 50 éves aki nem volt fiatal ésakinek még nem volt senkije gyorsan ki kéne élnem magam, hogy mindenkivel járok aki útbaesik.
2015. aug. 7. 23:08
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt a fiatal elejéről, hogy nagyon :D Vagyis nagyon fiatal vagyok*
2015. aug. 7. 23:09
 16/18 anonim ***** válasza:

Épp ezért jó a Rockstar. Szeretem a codot, mint írtam, de nézd meg az Activisiont és az Infinity Wardot, minden évben kidobják az új codot, és semmi újítás nincs a játékban. A live része mindegyiknek jó, és ez a legfontosabb, de semmi extra nincs benne az elôzôhöz képest.

A rockstar meg sokévente kidob egy új gta részt, az viszont üt, mint a krekk.


Hány éves vagy?

2015. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16/f :)
2015. aug. 8. 01:01
 18/18 anonim ***** válasza:
96%

Játszani jó...ewfmkfe,w

Annyira azért figyelj hogy ne bukj ki az iskolából és hogy legyen értelmes munkán amiből nem halsz éhen. De játszani jó én is szeretek. Talán olyan magadba forduló beállítottságod van. Néha azért emeld fel a segged és találkozz emberekkel hogy legalább el tudd játszani hogy érdekel ez a hulladék világ. Én is ilyen vagyok majd belejössz :DDD

2016. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!