Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tisztában vagyok benne hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztában vagyok benne hogy a "csajozást" nem lehet megtanulni, mert minden csaj másmien, A kérdésem :Tudna vallaki segiteni hogy felfedezzem és megismerjem a nők világát?

Figyelt kérdés
A nevem Loránd 17 éves tele adrenalinnal és kalandávgyal. Nem kritikákat hanem segítséget kértem!

2015. máj. 18. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátkozz lányokkal, és jobban megismered őket! Csajozni nem tanulsz meg evvel, viszont annál sokkal jobbat kapsz, megismered, hogy milyen a lányok lelki világa. Beszélgess velük párkapcsolati kérdésekről, stb., azért egy általános képet kaphat így az ember.
2015. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%
kommunista te inkább azon legyél rajta hogy ne bukj meg kémiából :)
2015. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#3

:DDD

Tudom, ma tudtam meg, hogy lehet elég a 2-es *_*

2015. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van valami konkrét kérdésed amire kíváncsi vagy nyugodtan írj nekem:)
2015. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Loránd!

Nagyon szívesen segítenéd, de azt hiszem ebben még maguk a lányok sem tudnának.

Amit javasolni tudnék -ha akarod megfogadod, ha nem, nem-, az az, hogy soha ne több lány/nő lelkivilágát akard egyszerre, egy időben megismerni.

Mindig csak egyét /!/ próbáld meg, az aktuális partneredét, barátnődét.

Arra viszont nagyon vigyázz, a barátnőd mellett más lányok ki/megismerése elképesztően veszélyes lehet, tudod, féltékenységet szülhet, és azzal csak magadnak és a kapcsolatodnak ártanál/árthatnál.

Ha viszont a barátnőd (lelki)világát tökéletesen megismered/megismernéd, szó szerint a mindene lehetsz/lehetnél!

2015. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki akivel Skypeon elbeszelgethetné!k?
2015. máj. 18. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy pár tippet tudok adni:

1) Figyelj a helyesirásodra. De tényleg, ezt most nem nyelvtannáciskodásból mondom. A nők nagyobb része az intelligenciával hozza összefüggésbe a beszéd és az irás tartalmát, helyességét, és értelmét. Az intelligens férfiakhoz pedig jobban vonzódnak.

2) Ne gondold, hogy van olyan, hogy ronda ember. Még a balesetben az arcukat elvesztett embereket is vonzónak tartják egyesek. Ha jóképű akarsz lenni, sokat mosolyogj. A mosolygást az emberek attraktivabbnak tartják, mint a kifejezéstelen arcot. Emellett pedig a sok mosolygás olyan ráncokat hagy az arcodon, amit később szintén vonzónak fognak találni az emberek(ez az összes emberre igaz, a nőknél is igy működik).

3) Ha valakivel meg akarsz ismerkedni, ne valamilyen béna nyálas szöveget használj, legfeljebb ha online ismerkedsz, hanem inkább kezdeményezz beszélgetést, valamilyen olyan témáról, ami iránt ő is érdeklődik(például ha látsz nála egy A tűz és a jég dala könyvet, kezdj el vele a Trónok harcáról beszélgetni). A szövegeknél a nők jobban szeretik az értelmes, tartalmas beszélgetést, főleg, ha ők is hozzá tudnak szólni a témához. Az emberek szeretik, ha valamiről erős véleményük van, és azt ki is tudják fejezni.

2015. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hova valosi vagy?
2015. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!