Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen igényekkel egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen igényekkel egyedül fogok maradni? Eskü, nem sok és nem nagy igények.17/L

Figyelt kérdés

Az első és legfontosabbak, az az, hogy 17-20 között legyen és Budapesten lakjon, de ezek nem is igazén igények... Szerintem mindenki korban hozzáillő, illetve közel lakó párt szeretne.

És akkor azok a bizonyos "igények":

- Szeresse a focit (nézni, játszani), illetve előny, ha megvan neki a FIFA. :D

- Barcás legyen

- Jöjjön el velem kondiba, de ne röhögjön ki, amikor az elején bénáznék.

És most jön az, ami amúgy mindenkinél alap, de nálam nehezebben teljesíthető. Hogy fogadjon el: vékony alak, kis mellek, de push upot hordok (én legalább már most bevallom), nemsokára szeretnék póthajat, szoktam sminkelni, de nem ízléstelenül, köldökpiercingem van, illetve fogszabim. De ezek ellenére belülről nem olyan vagyok, mint amilyennek most sokan elképzelnek. Eléggé visszahúzódó, félénk vagyok (de vannak barátaim :D).


Amúgy eléggé lányos lány vagyok, egyedül a fociszeretet és a kissé kockaság a fiús bennem.


Szerintem akire az első pár sor ráillik, az nem ilyen típusú lányt keres, mint én, vagy aki ilyet keres, arra meg nem illik rá az eleje. Vagy akire meg mindkettő, az meg gondolom az ország másik végén lakik, vagy tíz évvel idősebb nálam... :/


Ezek nagy igények? Szerintetek fogok találni valakit, akire ezek ráillenek?



2015. máj. 20. 20:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%

Olyan lánnyal nem jönnék össze aki focit néz mert én utálom.

90 percen keresztül 1-2 gól is mekkora siker. Más sportban meg legalább pörögnek az események. Unalmas túlértékelt sport szerintem.

2015. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
72%
Minek gyereknek kapcsolat? Előbb nőj fel!!!
2015. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Először is köszönjük, hogy ide írtál, ez valóban nem a kis pisis tini párkapcsolatok rovatba illő kérdés.


Másrészt ha egy másik ember értékeit abban méred, hogy melyik focicsapatnak drukkol, akkor előre is gratulálok Neked, sok boldog kapcsolat elé fogsz nézni. Igazad van, ilyen fontos dolgokban, mint, hogy ki Barcás, és ki Reálos nem lehet kompromisszumot kötni, mi felnőttek ebben is különbözünk a pisis tiniktől, hogy pontosan tudjuk ezt.

2015. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Normális esetben nem konfliktus forrás az ha riválisoknak szurkoltok. Van pár szellemi retardált aki már a poént sem érti ha épp a kedvencéről van szó, de ilyenektől mentsen meg a jó isten :D Ha követed az angol Troll Football-t akkor tudod miről beszélek, minden poszt alatt megy a Real vs Barca és a Messi vs Ronaldo, na ezek elég nyomorékok.


Én pl. United-es vagyok, de minden gond nélkül összejönnék egy Pool-os csajjal, lehetne cukkolni legalább :D

Ez olyan mint amikor haverok közt szivatjátok egymást, nem fogtok emiatt összeveszni.

2015. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A kis mellek miatt nem kell aggódnod, attól még lehetnek szép formásak. Nekem is van olyan osztálytársam akinek kicsi mellei vannak, viszont vékony az alkata, és a kettő együtt tökéletes testet kölcsönöz neki... :) ami (legalábbis számomra) visszataszító picit, az a köldökpiercing.


Egyébként rám illenek az igényeid :D (szeretem a focit, megvan a fifa, barcás vagyok, és nem nevetnék ki senkit sem a konditeremben, mondjuk oda én sem járok gyakran, tehát én is bénáznék)


17/F

2015. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
48%
utálom a focit
2015. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, a lakhely nem stimmel :) nem pesti vagyok (előző voltam)
2015. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
pontosabban a 15-ös :)
2015. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
hungarokatalány :d és ez a legkevesebb ami miatt kerülnélek mint a kátyúkat jányom.
2015. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Jaaaaaaj cica. Most olyan jót nevettem :DDD Aranyos vagy, de várj pár évet még azzal a kapcsolattal. Hidd el, az "ennyire eltér a véleményünk" nem abban merül ki, hogy más csapatnak szurkoltok. :DD
2015. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!