Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kutyából nem lesz szalonna?...

Kutyából nem lesz szalonna? Vagy ez túl elcsépelt általánosítás? 24L

Figyelt kérdés

Nem akarom leírni, de ott van bennem a DE.


Adott egy srác, aki flörtölgetős, közvetlen típus. Határokat feszeget és át is lépi azokat.


Tudni kell rólam, hogy 1. Nem vagyok féltékeny típus; 2. Számomra elementáris dolog a hűség és a bizalom egy kapcsolatban.


Viszont ott van a DE. Ha nekem csapta a szelet a csaja mellett, akkor mellettem nem ugyanezt fogja csinálni? Persze az elején minden kapcsolat szép és jó /általában/, de aztán?


Nem egy olyan srácra gondoljatok, aki félred*g, csak olyasmiket csinált, amiket nem fair a bnőjével szemben.



Megtud az ilyen változni? Ha igen, mi kell hozzá?


Tudom, bíznom kell benne, ahhoz, hogy működjön, de vannak félelmeim, okkal.


2015. máj. 10. 21:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez igy van. Viszont tapasztalatbol mondom hogy a lanyok elobb utobb mindig beadjak a derekukat, te is befogod.
2015. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Kutyából nem lesz szalonna, legfeljebb kínai kaja és abból is csirke ;)
2015. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Honnan írsz ?
2015. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na azért én ezzel nem teljesen értek egyet.

Volt egy lány aki a pasija mellett más férfivel is ismerkedett speciel velem, aztán ott is hagyta és együtt vagyunk 6 éve.

Nem volt hozzávaló.

Csak hülye volt mert nem hagyta ott egyből.

2015. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1 Egy esélyt mindenki megérdemel(ne). Csak már most nagyon fontos számomra, nem bírnám ki, ha mással...


#3 Miért? Hasonló a helyzeted?


#4 Én lennék a legboldogabb, ha úgy járnék, mint te.

2015. máj. 10. 21:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül találták ki ezt a mondást és ez általában tényleg igaz


Ahhoz hogy megváltozzon egy férfi fülig szerelmesnek kell hogy legyen a csajba viszont a csaj akkor meg garantáltan félre fog k..rni.Ez egy ördögi kör,mindenki megkapja a pofont az élettől.Lehet pont akkor amikor "jó útra" tért


És igen,mint előttem valaki írta előbb utóbb minden nő beadja a derekát valakinek.A "hűségesebb" nőknél ez akkor szokott megtörténni amikor a nőnek akad egy tökéletes/normális párja és egyszerűen kínjában/jó dolgában nem tud mit csinálni így félre k..r

2015. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hármas vayok hasonló a helyzetem :)
2015. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nálam a megcsalás tabu. A volt barátomat sem csaltam meg, pedig már nem szerettem, sőt...és lehetőségem is lett volna rá, nem is kevés. Nem attól függ, hogy megcsalod e a párod vagy sem, hogy szereted e vagy sem, illetve egyéb kifogás, hanem, hogy milyen ember vagy, van e gericed, lelkiismereted. Szerintem.


Magamban bízom, maximálisan. Vannak elveim. Benne is megbíznék, csak félteném...

2015. máj. 10. 21:51
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 Írhatsz privit. Én is mesélek, ha érdekel.
2015. máj. 10. 21:53
 10/12 anonim válasza:
Irtam
2015. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!