Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem vagyok képes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem vagyok képes arra hogy barátokat szerezzek? = (

Figyelt kérdés

Van valaki akinek elmondhatnám a problémám, és tudna segíteni, vagy van valaki aki hasonló gondokkal küzd?

Költözés, iskolaváltás, baromi nagy személyiség és külsőbeli változások... szeretnék kifelé forduló lenni, sok baráttal, programokkal, hogy hívjanak bulikba, szórakozni... nagyon magányos vagyok:(


2015. máj. 27. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
ez csak rajtad múlik, légy kedves, és sokat számít a is hogy fiú vagy-e vagy lány
2015. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghalgatom a problémáidat. Régebb én is pont így voltam. Írj privibe!
2015. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, az lemaradt...:/ 17 éves lány vagyok
2015. máj. 27. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:

én is költöztem,de borzasztóan dög unalom helyre. ez van.

gimi után irány BP és hello fiatalság:)


17F

2015. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én budapestre költöztem... egy barátom sincs, lassan 18 évesen még sehol sem voltam bulizni, nem hívtak sehova, tipikusan az a kis nyomi vagyok aki minden órán egyedül ül... elegem van az egyedüllétből és lassan betegesen vágyom a társaságra:'(
2015. máj. 27. 18:33
 6/8 anonim válasza:

Akkor légy kifelé forduló, nyitott.

- Mosolyogj

- Kapcsolódj be egy nagyobb társasàg beszélgetésébe.

- Lássák az emberek hogy te is nyitsz feléjük.

- Kerülj egy kicsit a középpontba: akár ha van egy érdekes sztorid, azt meséld el. :) Ezután már ők is kezdeményeznek feléd

2015. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

adj magadra.

ha jobban nézel ki biztos jobban hívnak majd,"mernek veled mutatkozni"

2015. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kifejezetten csinos vagyok:)
2015. máj. 27. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!