Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a francért nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért nem lehet találni értelmes csajt?

Figyelt kérdés

3 év alatt egy olyan értelmes csajt sem találtam akire azt mondom hogy na, ez jó csaj. Találtam, de az összes elküldött azzal, hogy hát én túl fiatal vagyok (17), és hogy nem akarnak fiatalabb sráccal kapcsolatot, mert hogy biztos majd meglátok egy jobb csajt és lelépek azzal.

Az én korosztályomban itt a környéken nincs egy értelmes csaj sem, aki nem drogos, nem alkesz, vagy nem ri_anc. A tököm tele van mostmár ezzel. 12-13 éveseknek is van barátnőjük, a legnagyobb lúzernek is az osztályban, szinte most már mindenkinek, hát mi a francért nagy kívánság az hogy találjak EGY csajt. Miért ? 13-15 éveseknél eszem ágában sincs próbálkozni, nekem is vannak igényeim. 15-17 közt nincs senki, 17-19-ig mindenki nyomja a nagy szöveget hogy neki nem kell pasi, aztán rá 2 napra már kufircol valakivel az ágyban, vagy egy ilyen fesztiválon. Idősebbek meg elküldenek.

Most konkrétan ilyenkor mit lehet tenni ? Vágjam le a f_rkam hogy ne akarjak csajozni vagy mi ? Szerintem igazán nem nagy kérés egy szerető, őszinte, véleménydús, jól kinéző csaj. Teszek is érte, keresek szinte mindenhol, ronda nem vagyok, nincs nyomorék fejem sem, van eszem, nem nézek ki rosszul (akivel nem jön össze, legalább egy visszajelzést kérek), de nem értem miért nem találni sehol senkit. Nyár van, és senkit.


Ötletek, vélemények ? Segítsen már ki valaki mert vagy lemondok a csajozásról örökre, vagy nem tudom. F_sznak baj az ha valaki hosszútávú kapcsolatot akar...



2015. júl. 6. 09:55
1 2 3
 21/29 Sárancs válasza:

ahol én vagyok ott is az ember a, alkesz b,drogos c, pedofil d, csak le akar fektetni. 90%-a ilyen az embereknek. Nem mondom ,hogy megéri keresni azt a 10%-ot ,de ne add fel!

14/L

2015. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
én normális 16 évesként akkor mégis hogy találtam korombeli csajt?? aki keres az talál,ha adsz magadra menni fog,na meg a belső tulajdonságok,ha kívül belül adsz magadra biztos egy normális csaj is fog akadni számodra
2015. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy kisvárosban keresel, vagy pl Pesten vagy franctudja. Tudod nem mindenhol ugyanolyan az emberek mentalitása. És nem biztos hogy azzal kéne letámadni hogy nem adok magamra, hogy igénytelen vagyok, stb...
2015. júl. 6. 20:07
 24/29 anonim válasza:
Ahelyett, hogy itt irogatnatok, kereshetnetek valakit, hamar szerelem nelkulnem elet az elet, vagy helyre tehetnetek magatokat es maris lenne 'normalis' fiu, lany. Itt a kerdezo elotti jol irta, aki keres, talal, ifjak
2015. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Esetleg egy "Hogyan tanuljunk meg írni ?" könyvet nem kérsz ? Pontosan tudom hogy hogyan kell keresgetni, de ahogy látom itt mindenki úgy fogja fel a dolgokat ahogy akarja, nem úgy ahogy le van írva.
2015. júl. 6. 23:27
 26/29 anonim ***** válasza:

"mindenki nyomja a nagy szöveget hogy neki nem kell pasi"

Ez a noknel pontosan a kovetkezot jelenti: "persze, hog

2015. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"mindenki nyomja a nagy szöveget hogy neki nem kell pasi"


Ezt jelenti egy no szajabol: "igen, akarok pasit, nagyon is, olyat aki jo alaposan megdonget, felvaghatok vele az osszes baratnom elott, megtesz ertem mindent. De téged meg annal is luzerebbnek tartalak, hogy ezt egyaltalan fel tudd fogni, ezert csak siman lerazlak."

Sajnos ez van, valamiert nem tetszel a lanyoknak. Lehet ez kinézet, lehet ez kisugarzas vagy egyszeruen csak nem ereznek eleg termeszetesnek es lazanak. Mekkora a magassagod? Mert eleve ne is probalkozz olyan nonel, akinél nem vagy legalabb 5-10 centivel magasabb. Ha meg alacsony a csaj, akkor is a 180-190 centisekre buknak. Sajnos.

2015. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy ki vagy akadva, annyiban ronthat, hogy a nok abrandoznak a szep kapcsolatrol, de arrol is, hogy egy szoke, magas, eros herceg jon feher lovon es kiall mindenfele probakat: nem csak akar egy not, hanem csak ot akarja.

Amugy meg az agressziv barmokra pont, hogy tapadnak (benedvesednek a magas tesztoszteron szinttol). Az artatlan jofiuk meg unalmasak a mai pi...nak.

2015. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 SpilerHUN válasza:
Én megértem a kérdezőt, 24 éves vagyok és ugyan ezt érzem! :( :(
2015. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!