Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek próbálkozzak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak a húgánál, vagy ez hatalmas hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már elég régóta tartom a kapcsolatot, és már személyesen is találkoztunk párszor. A probléma csak annyi hogy ő biztosan nem akar tőlem semmi komolyat, sőt mostanában mintha elutasítóbb lenne még a beszélgetéseket illetően is, meg a találkozást is csak halogatja. Szóval ez már zsákutca...

Azonban ezzel még nincs vége a történetnek. A lánynak van egy húga, aki annak ellenére jelölt be a facebookon és a skypeon, hogy őt élőben még csak nem is láttam. Azzal a szöveggel írt rám, hogy ő levelezőpartneremnek a tesója, és megismerkedhetnénk ha én is szeretném! Bár ennél a csajnál a nővérével ellentétben viszont ez jó eséllyel csak flörtölés és könnyed ismerkedés lenne, ami nekem nem igazán jön be. Ráadásul mivel a két lánytestvér nagyon jóban van egymással, részemről ez elég erkölcstelen lépés lenne, hogy most csak úgy hirtelen ráhajtok a másikra is... Szóval elég bonyolult a dolog :D

Szerintetek mit csináljak most? Természetesen a legjobb az lenne ha hagynám az egész családot a fenébe, de valamiért mégis ott mozog az agyamban ez az egész dolog :)

19 F


2015. júl. 6. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd ki, a nők szemében a szánalmas kategóriát fogod képezni.

Vagy mind a kettőt, vagy egyiket se!;)

2015. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet a kiscsaj csak addig rajongott érted ameddig a nővére is. Ha összejönnél vele, biztos nem részesülnél náluk meleg fogadtatásban.

Ha nincs más a láthatáron megpróbálhatod, de amúgy én is azon a véleményen vagyok, hogy rontana az imidzseden.

2015. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!