Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, hogy ne hízzak...

Mit csináljak, hogy ne hízzak ekkora ütemben? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Most vagyok 26 hetes terhes és az elmúlt 3 hét alatt 4 kg jött fel, úgy hogy számolom a kalóriát és szénhidrátot. Napi kb 1600-1800 kalóriát viszek be és 160-80 gramm szénhidrátot, mit tehetek még többet? Már 9 kg-t híztam :-(
2015. júl. 2. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
semmit. terhes vagy, ez ilyen :) senki nem tudja előre megmondani, mennyit fogsz hízni, az szuper, hogy odafigyelsz, kb. ennyit tehetsz.
2015. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Pont ma derült ki, hogy két hét alatt 3 kiló feljött úgy, hogy akkor tartottam +3-nál. Így váratlanul ért. Erre később találkoztam a tesómmal, azt kérdezi már dagad a bokám? Nézek nagyot, nekem még fel sem tűnt. De így már értem a 3 kilót. Meg amúgy állítólag több liter víz is felgyulhet mire látható.


De nálad az is lehet vékony voltál és így gondoskodik a szervezeted a raktárokról, ne aggódj.

2015. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vízre én is gondolok, de bokám nem dagad,hanem a vádlim lett vastagabb. Sajnos előtte sem voltam vékony, én még a levegőtöl is hízom. 170/65 voltam terhesség előtt, de odafigyeléssel.
2015. júl. 2. 17:36
 4/17 anonim ***** válasza:

Na, ez a terhességi hízás számomra sötét ló. Még senki nem látja a hasamat, most töltöm a 20. hetet,de hirtelen 3 kiló lett rajtam (a semmiből).Én is számolom a szénhidrátot (160 g/nap), semmi cukor, fehér lisztes dolog, nulla krumpli, rizs. Két napja észrevettem a karomom(!) a vizesedést. És ami a legrosszabb, hogy állandóan farkaséhes vagyok.

Az első terhességem idején is így volt, akkor is 3 kilóm volt félidőben. Csak akkor télen voltam terhes...

Mivel nincs kedvem a nyár közepén pacallá hízni, én is kíváncsian várom a válaszokat. (Ja, és én minimálisan sportolok is, minden nap fél óra mini stepper vagy 20 perc kocogás).

2015. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, úgy olvastam mire látható a vizesedés addigra több liter víz is felgyulhet éppen ezért fontos a folyamatos mérés.

Ebben a melegben van aki úgy vizesedik, hogy még csak nem is terhes. De ebben a korban főleg ha ilyen az idő főleg úgy, hogy hirtelen jött ennyi hizás, simán előfordulhat annak ellenére, hogy ideális esetben csak az utolsó hetekben kellene megjelennie, azért az időjárás simán beleszólhat.

2015. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Ne egyél 160g CH-t, az rengeteg. Oké, hogy babát vársz, de nem kell kettő helyett enni. 120g teljes élrtékű szénhidrát bőven elég mindkettőtöknek.
2015. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
120? Én azt nagyon kevéslem. Cukros kismamákat is 160-80g diétára szokták fogni. Nekem még igy is sűrűn korog a gyomrom :-(
2015. júl. 2. 18:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Milyen a napineloszlasa a kajadnak? Melyik etkezesben milyen aranyban van lassu es gyors felszivodasu ch?
2015. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, itt hibázok a lassú és gyors feszívódásúakkal. Sajnos azt nem jó arányban tartom be, meg az étkezések időpontját sem, ez a munka mellett lehetetlen, amit csinálok, mert mindig màskor van szünetem. Viszont 5 étkezésre bontom le a napi kajabevitelt.
2015. júl. 2. 19:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt 150g szénhidrát alá nem szabad menni.
2015. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!