Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kezeljek egy ennyire...

Hogy kezeljek egy ennyire bizalmatlan embert? Nagyon szeretem de semmi nem jó neki.

Figyelt kérdés

(Ő is szeret amúgy)


Mindent támadásnak vesz, azt hiszi nem elég jó hozzám, inkább nem "ad" semmit mert azt hiszi amit ad kevés lesz, nem mer meg nyílni, ha meg is nyílik másnap dupla annyira távolságtartó lesz.. Ha azt mondom szeretem azt mondja úgyis csak fellángolás (pedig 2 éve tudja hogy szeretem és csomó mindent tettem érte amiből biztos lehet benne), ha meg nem mondom hogy szeretem az a baja.. semmi nem jó neki szinte mindenbe ez van hogy egyszer az a baj ha ezt meg azt csinálom, aztán meg az hogy mért nem csinálom..


Én 25/F ő 24/L



2014. okt. 31. 18:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és az le maradt hogy nem vagyunk együtt. Csak így el vagyunk, beszélgetünk, találkozunk.
2014. okt. 31. 18:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a tiéd, hogy ezt két éve bírod. Küldd el pszichológushoz, akár szépen, akár csúnyán. Ha erre jön a "mert szerinted dilis vagyok"? Nyugodtan mondhatod, hogy "miért te hogy neveznéd magadat, ha két év jóban-rosszban együttlét után még mindig nem hiszed el, hogy szeretlek?"
2014. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez jól esett :) Ja és ki fejezni se igazán tudja amit érez és hiába szeret de ha ennyit tud nyújtani ami szinte semmi azzal ott vagyok mintha kb nem is szeretne.. de még mindig csak vele akarok lenni de már nem sokra vagyok attól hogy döntsön hogy tesz valamit vagy hagyjuk egymást szeretet ide vagy oda de ez így nem megy :/ én már tényleg mint kb 1 pszichológus mindent meg próbáltam.. nem csak a felszínt néztem hogy ilyen meg olyan hanem mögé néztem hogy valami lelki oka lehet hogy ilyen, és épp ezért nem hagytam ott az első hülyesége után se, de ennél többet már nem tudok tenni..
2014. okt. 31. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ilyet! A nők nagy hányadánál ez pusztán színészkedés. Két éve hülyét csinál belőled, de a nyakamat tenném rá, hogy hirtelen betoppanna az életébe egy szépfiú, és rögtön összefeküdne vele, téged meg otthagyna, mint az ürülékét a kutya. Na, mit szólsz? Ha beigazolódik később, akkor nyugodtan megkereshetsz privátban és fizethetsz nekem egy sört. :) 31/F
2014. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyent kerüld el.Hidd el anyám ilyen és a szüleim most fognak válni,pont emiatt.Nem ajánlom.
2014. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos te nem tudsz mitkezdeni. Itt neki kell összeszedni magát, te ebben max támogathatod.
2014. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mibe, hogy semmi baja, egyszerűen csak kihasznál, önző és bunkó.
2014. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!