Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, valaki valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 26 éves nő vagyok van egy párkapcsolatom ami több mint egy éve tart. Probléma az hogy anyukám miatt nincs magán életem. Ami kihat a párkapcsolataimra , sokszor nem érzem magam felnőtt nőként. Anyukámnak nem tetszik a fiúm mert csak 18 éves. Mindig munkából haza menet anyukám szokott ki jönni elém. Eddig a barátom jött mindig elém , de meg unta hogy folyton anya is jön. Barátom nem aludhat itt velem , pedig van külön szobám. Náluk sem lehet aludni , mert a szobán boltív van ami a másik szobára nyílik. Sokszor jó lenne , szeretnénk egymás

mellet aludni. A barátom úgy oldotta meg hogy van egy másik ház ahol aludhatunk. De anya akkor is keress ott , hívogat minket. Bárhova akarók menni , nem enged el , se a barátommal se egyedül. Amikor menni szeretnék , ajtóba áll és a kezem meg szorítja. Fenyegetőzik ha el megyek , többet ne jöjjek haza meg öli magát , bele fog halni. Volt hogy a barátom mondta anyának hogy de igen el megyünk ketten. Addig addig mondta anyának hogy nincs bele szólása míg bele nem nyugodott. Nagyon rossz anya minden percben velem akar lenni , manipulálni akar kelti bennem a bűntudatot.



2015. jan. 28. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
anyukád beteg ugye tudod? mert ez nem normális...
2015. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

C_gányok vagytok, vagy mi ?

Ilyen csak az Esmeralda-ba történik meg.

25/f

2015. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es: az volt az utolsó szappanopera amiből láttam pár részt, annak nem volt anyja! valami vak faxi volt a párja, meg valami fiatal csávót akart, de volt valami doktor aki műtötte vele is együtt volt, meg volt valami vízesés...nem volt anyja, legalábbis nem néztem elejétől a végéig, csak pár részt láttam, de úgy emlékszem, hogy valamelyikben mondták, hogy az anyja meghalt, vagy elhagyta...
2015. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Romeo és Julia
2015. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nos! Akkor most váltsuk komolyra a szót! 26 évesen ne anyád mondja meg mit csinálj! Ba*sz az asztalra aztán mond meg hogy szereted azt a srácot együtt akartok lenni stb stb. Ha azt mondja hogy "Jólvan de akkor vissza se gyere!" Akkor mond hogy Oké, és bas*zd rá az ajtót! Ha annyira ragaszkodik a "Kicsi" lányához úgy se fogja komolyan gondolni, hívogatni fog stb. Szerintem ilyenkor a telefont is nyomd rá 1-2 napig! Ha meg avval fenyegetőzik hogy megöli magát akkor meg tényleg beteg és kell keresni egy pszichológust! Én ezt tenném! Ennyi idősen már az embernek kellene legyen annyi esze hogy elkezdje élni a saját életét!
2018. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!