Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sbajsa kérdése:

Csak én gondolom úgy, hogy facebookons ismerkedés a leghülyébb dolog?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 12:50
1 2
 1/14 Viven kérdései válasza:
0%
Nem
2015. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
26%
Nyugi, nem. A facebook kapcsolatok altalaban csak nehany hetig, max 2-3 honapig tartanak, hulyeseg ott ismerkedni
2015. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem csak te gondolod úgy. Tényleg az. Élőben sokkal jobb ismerkedni, meg akkor legalább láthatod a másikat, hozzá is érhetsz, nem csak az üzeneteket olvasgathatod. És ugyebár a hangvétel is fontos, azokból vannak sokszor félreértések, mert az irónia meg a szarkazmus nem mindig jön át üzeneten keresztül.
2015. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
hetekig beszélgetni valóban totál értelmetlen, de ha max egy hét után találkoztok akkor van.. miért lenne hülyeség? :D beszélgettek, eldöntitek érdekel e a másik, látjátok mi az érdeklődése, stb.
2015. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon ismerkedtem meg mostani barátnőmmel, és már 3 éve tart a kapcsolat.

Biztos, hogy nem csak te gondolod így, de ettől még nincs igazad.

2015. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A semminél jobb.
2015. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de van rosszabb, a gyakorin ismerkedés.
2015. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

az ismerkedés nem hülyeség...a megismerés igen.

a milyensége miatt nehéznek mondanám inkább(de ez korosztály kérdése), mondok is példát mondjuk az én tapasztalataimból.

én például koncertekre járok, de ott is inkább egy megszokott társasággal, tehát nem ismerkedni járok, így jobb híjján néha van a net.


az a leggázabb dolog, amikor valaki megismerni szeretne, hiszen ugye ez lehetetlen. facebook arra jó, hogy megnézze a képed, megtudja hány éves vagy, szűken esetleg a hobbijaid, de ennyi...én ilyenkor már szívesen találkoznék is az emberrel, ha szimpatikusnak találom, de ilyenkor szokta nálam kib_szni a biztosítékot, amikor valaki azzal jön, hogy dehát nem is ismer...


ez szerintem inkább fiatalabbak között gyakoribb...egy olyan 20-on felüli 2 ember beszélne, talán kicsit komolyabbak...de nem kell a facebook-ot elítélni, mert az emberek nem tudják használni.

2015. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 #8(3;19$9djwodkebkq válasza:
15%
Szerintem is az
2015. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Petya Atya válasza:
100%

Egyesek miért hiszik azt, hogy a Facebookon ismerkedés azt jelenti, hogy soha az életben nem is fognak találkozni, és az egész kapcsolatukat a neten élik?

Egyébként meg egy jó dolog, és meglepően hatékony tud lenni.

2015. júl. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!