Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem megy nekem ez az...

Miért nem megy nekem ez az egész ismerkedés dolog? 18/F

Figyelt kérdés
Létezik hogy sokat nyomulok? tudnátok valami tanácsot adni hogy lelkileg erősebb legyek? Mert az van hogy ha 1 picit is valami nem úgy van ahogyan szeretném, vagy elterveztem nem tudok tovább lépni. Ez az ismerkedés is nagyon nehezen megy, lehet hogy túl gyors vagyok és hamar szeretnék mindent, mert az a hibám hogy hamar vagyok szerelmes, de nagyon sokáig tart amíg elengedek valakit. és ez 1 rossz tulajdonság! esetleg ezen lehet változtatni hogy könnyebb legyen?

2015. máj. 10. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

De miből gondolod, hogy túlságosan nyomulsz?

Mondjuk pl ha azonnal szexet akarsz, az nem jó pont, mert mindenki azt fogja hinni, csak arra kell neked...

2015. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogyis szex. Sokat írok, vagy sokat akarok vele foglalkozni, nem tudom. Talán gyorsan is szeretnék 1 ismerkedés után párkapcsoltaot, pedig a párkapcsolatokat mindig én szivom meg... nem tudom hogy ez szeretethiány vagy micsoda hogy én ilyen vagyok, és sokszor tudom hogy nem kellene mondanom amit mondaniszeretnék de mégis kimondom aztán meg megbánom
2015. máj. 10. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat látnám a jövőben...17/F
2015. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én megállapíthatom, hogy mi a baj, szeretek ismerkedni, beszélgetni és ha kell megmondom mi a baj:D (17/l)
2015. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokan szeretnek ismerkedni. És ne gondold azt hogy netalán ismerkedünk és kiderítheted mi a baj :D mert ezt nem csinálom mindenkivel csak azokkal akik jobban érdekelnek, de ismerkedéssel nincs baj, írhatsz privátban
2015. máj. 10. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám. Ugyanígy vagyok én is, sajnos. Csak közeledni nem nagyon szoktam akárkihez.

15/L

2015. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!