Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem bosszantó, pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem bosszantó, pár nap után ezt bedobni?

Figyelt kérdés

Egy rakás olyan fiúval ismerkedtem meg mostanában ,akikkel vagy egy napig beszéltem és bemondta ,hogy: Szeretlek! vagy már egyből jött azzal mit csinálna velem,és nyomta a bókjait.Egyébként se nagyon hat meg,ha bókolnak neten keresztül,mert ugyebár könnyű leírni,de élőben biztos másként történne.

Ennyire prűd vagyok vagy,hogy is van ez?

17/L



2015. júl. 18. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem értem, hogy hogy szerethetett meg, szóval igen, hülyeség...
2015. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sajnálatra méltóak az ilyen fiúk,szerintem hagyd is a cseverészést velük:)
2015. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A képlet egyszerű. Nagyon sok ostobácska kislány ezt akarja hallani. A fiúk pedig azt mondják, amitől szerintük nedvesedik a bugyi. Te nem vagy ostoba, ezért idegesít téged az ilyen, szerinted sületlen duma.
2015. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem mindig igaz hármas. Van aki könnyen szeret és sietteti a dolgokat,nem bír várni. Ennyi.
2015. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!