Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktor9080 kérdése:

Lányok! Miért tetszenek jobban azok a srácok akik teljesen ki vannak gyúrva?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy miért bukik minden lány a kigyúrt srácokra akiknek minden 2. szavuk valami káronkodás és ecset hajuk van ? Mi a jó bennük ? Azok a srácok mint én akik igazán tudnának szeretni, kicsit ducibbak, nincs felnyalt seprű hajuk azok meg haljanak meg egyedül ?
2015. júl. 22. 11:42
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%

1.Az ecsetfejűek nincsenek is kigyúrva.

2.Nekem például nem jönnek be a totál kigyúrt káromkodó srácok,viszont az tetszik ha egy kicsit azért izmos vagy pl sportol valamit de a kettő nem ugyanaz:)

16/L

2015. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Az agyongyúrt fiúk nekem például nem tetszenek. Inkább az ilyenek:

[link]

[link]

A kicsit ducibbakat nem hogy nem szeretem, csak nem tetszenek (egyéni vélemény, de ha emiatt le akartok pontozni, nem is érdekel), mert én is vékony vagyok és edzek, és legalább valami minimális mozgást elvárok a barátomtól is.


Az ecsethaj nem köthető szerintem a kigyúráshoz... Ahogy az sem köthető testalkathoz, hogy ki mennyire tud szeretni. Ugyanúgy lehet egy kicsit husisabb fiú is bunkó, és lehet egy izmos srác is rendes.

2015. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%

Én kifejezetten undorodom a kigyúrt pasiktól.

A belsőt is nézem.És van akinél ez sokkal jobban tetszik.:)

14/L

2015. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az őszinte válaszokat. Bizony van a ducik között is bunkó és az izmosak között is van értelmes ember. Személy szerint én a jó emberek közé tartozok. :)
2015. júl. 22. 12:40
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
Kedves Viktor. Majd ha nem leszel olyan előítéletes bunkó paraszt amilyen most vagy akkor lesz csajod. Addig viszont marad a jobb/bal kezed :D. Nekem is oldalra van fésülve a hajam amit te valszeg "ecsetnek hívnál. Ennyi erővel én meg dagadt disznónak hívlak mert "ducibb" vagy. Na hogy tetszik? Jó érzés? Nem azok a fiúk hibája hogy neked nincs csajod -.-. Idióta.
2015. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Robbstark kifesthetem a fejeddel a szobám?:) már ráférne egy festés ha valami nemm tetszik ússz tovább mert kedves Viktor nem tett rád semmilyen minősítést ;)
2015. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
16 osnak :D. Okos kisfiú :D. Szép beszólás :D. Mutasd meg édesanyádnak :D. Majd biztos megdicsér hogy ilyen okos fia van :D. És majd én eldöntöm mikor görgetek tovább :D.
2015. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Barátom te olyan hülye vagy mint onnan ide...inkább te mutasd meg anyukádnak mert ő nem bunkó parasztozott le téged veled ellentétben....tudod mit olyan egyszerű x-eld ki az oldalt hidd el nagy szívességet teszel az emberiségnek ;)
2015. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ezt nekem írtad utolsó :D?
2015. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mondom én hogy hülye vaggy :D
2015. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!