Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találom azt akit keresek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom azt akit keresek, csak én nem tudok találni egy okos, szép, megértő lányt, vagy túl magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, kicsi átlag feletti. Van humorom, okos vagyok, inteligens, 3nyelven tanulok, nagyon eredményesen.

Még sosem volt semmilyen párkapcsolatom, de ha lenne egy barátnőm tisztelném és szeretném, mint senki mást.Mit csinálok rosszul, hogy egy lányt sem találok, ha meg mégis az Pskstól és Bonyhádtól is írtózat messze van.

Lejjebb kéne adnom az elvárásaimból?



2015. júl. 28. 07:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mert a kettő marhára összefügg, szaros.
2015. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jólvan, ha neked ez jólesik akkor csináld ;) ha neked jól esik hogy szarosnak hívsz, akkor örülök hogy boldogságot vittem az életedbe. Ha te ilyen dolgoknak örülsz akkor csináld csak :)
2015. júl. 30. 23:09
 13/16 anonim válasza:
ha akarsz írsz ha nem akkor nem 15/L
2015. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nyugi , elöbb vagy utobb ügyis találsz egy lányt ! ;) 15/L
2015. aug. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nagy kar nagy fa$z battya ha ez megvan mehetsz csajozni
2015. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nagyon rosszul csinálsz... Túl kedves vagy. SOHA!!!!! ne legyél túl kedves mert az friendzone-hoz vezet. Néha oltogatsd a csajt, húzd az agyát. Járj el bulizni, ott garantáltan lesznek csajok akikkel tudsz gyakorolni következmények nélkül ;) Figyelj a külsődre is. Itt nem arra gondolok hogy legyél jóképű (persze nem tudom hogy nézel ki), hanem arra hogy törődj az ápoltságoddal. Ha ápolt vagy, meg tudod nevettetni a csajt de azért néha be is tudod oltani, akkor garantált a siker. Remélem tudtam segíteni 17/F
2018. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!