Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15 evesen 165 cm es 44kg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 evesen 165 cm es 44kg vagyok. Tenyleg nincs alakom?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul esett amikor ezt olyantol kaptam meg akitol megjobban faj. Azota en is azt tartom, hogy nincs alakom, es ezert nem is tetszek senkinek.

Bocsi az ekezetekert.



2015. júl. 29. 12:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van alakja. A kerdes az hogy jo vagy rossz :)
2015. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
5%
barátnőm is ott körül van, mint te és imádom mikor lucskos a puncija :P
2015. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Elég vékony vagy szerintem. Én 169 cm vagyok és 62 kg :D (nem vagyok kövér, mielőtt valaki ezzel jönne). Lehet, hogy te is ilyen későnérő típus vagy, én is kb 15 éves korom után kezdtem kinőiesedni. Mondjuk arra azért ne számíts, hogy hatalmas melleid lesznek majd. Én örülök, hogy nekem nem nagyok.:D
2015. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes lennél
2015. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Speciel én szívesen lennék ennyi kiló, de 15 évesen még messze nem fejeződött be a fejlődésed.

Lesz majd alakod, és nagyobb súlyod is, ne aggódj.


Egyébként meg nem kell törődni azzal, amit mások mondanak. Olyan nincs, hogy valakit minden ember egyformán szépnek találjon.

2015. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
57%

Ne rinyálj, ha nem vagy elégedett az alakoddal, hanem tegyél érte, hogy jobb legyen... most mégis mit vársz másoktól, hogy hazudjanak? 44 kilósan sovány vagy, nincs semmi alakod, ez TÉNY, nem sértés vagy bántás, hanem tény. Kezdj el normálisan enni, és sportolni, akkor lesz alakod.

Egyébként hihetetlenek vagytok ti kamaszok, meg úgy általában a lányok... ha valakinek van melle meg feneke, az kövér, ha nincs, akkor gebe, de még ha izmos, az is baj... komolyan semmi más dolgotok nincs, mint egymás külsejét kritizálni?

A saját véleményeddel foglalkozz kizárólag. Ha te így tetszel magadnak, akkor legyél boldog, ne aggódj, sok pasi bukik a sovány lányokra. Ha meg nem tetszik, akkor mint mondtam, VÁLTOZTASS. 15 évesen már bőven el lehet kezdeni sportolni. Ilyen egyszerű, nem kell nyivákolni, csak cselekedni. Hajrá.

2015. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Rendesen eszem eleg sokat megse hizok.
2015. júl. 29. 14:07
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
De majd fogsz, ne aggódj!! Én is így voltam vele, aztán most már látszik belőle valamennyi.
2015. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Noren1989 ***** válasza:

Sajna csak a legelső képet tudtam megnézni, amin egy rakás japó bige van, azok nem csúnyák.

Nem, amúgy nem tudjuk. Van, akinek bejön, van, akinek nem.

25/F

Esetleg nem kellene olyanokba szerelmesnek lenni, akik nem értékelnek. ;)

2015. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Már egyszer találkoztam egy hasonlóval. http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Véletlenül nem te vagy az? Mert azon legalább van jó link.

2015. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!