Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hahhooo 17 eves lany vagyok,...

Hahhooo 17 eves lany vagyok, magas (180cm) eléggé nőies az alakom de vekony hozzá eléggé szeretnék szálkásitani izmosodni, szertenék elkezdeni boxolni (thai vagy kick) szerintetek ilyen alkattal érdemes? Tényleg semmi tapasztalatom nincsen

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Az izmosodás izomnövelés. A szálkásítás zsírcsökkentés (azaz fogyás), jó esetben úgy, hogy a zsír alatt van izom is. A kettő együtt nem megy.

Ha valamit szeretnél csinálni, akkor csináld, a fő, hogy érezd jól magad közben.

2013. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Sima boxra menj (legjobb, legjobb képességeket adja).

Ha megtanultál ütni majd még kickboxolhatsz.. szét fogod ütni a 'rugdosódó' lányokat egyébként, ha több év ökölvívás gyakorlat benned lesz.


Ha poénosnak tartod rúgós sportokat, akkor persze menj oda ami szimpatikus.


Szálkásodsz: ne egyél lisztet, cukrot, tejterméket.

Izmosodsz: most eltekintve a céltudatos testépítéstől - egyél húst, sok zöldséget, és a rendszeres edzés mellett szépen alakulni fog a tested.


Elvben nem lehet egyszerre szálkásodni (fogyni) és izmosodni (izomtömeget fejleszteni). Gyakorlatban egészséges táplálkozás mellett lemegy a fölös testzsír, edzés mellett az izmok fejlődnek annyit amennyire szükséges hogy bírd az edzést. Tehát egyél jól és hajrá.

2013. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
IceÍrtad hogy szákásodni szeretnél, de előre írtad hogy nőies alkatod van. Akkor nem tudom mért szeretnél szákásodni. Vagy csak simán fogalom zavarod van ( ami valószínű) na szóval izmosodni szeretnél! Hogy boxban jó légy ahhoz a magasságod megvan. De ha izmosodni szeretnél akkor mellete járj be konditerembe. Ott segítenének mit hogyan csinálj! De mielőtt elmennél ezeket az oldalakról informálódj ne kelljen szégyenkezni mikor a személyiedző azt mondja mondjuk, hogy negatív bicebsz mondjuk ez nem is gáz ha nem tudod mit jelent de ha azt nem tudod hogy bicebsz vagy tricebsz akkor nem kizárt hogy kinevetnek! És is így voltam és igaz csak 13 éves voltam most18 azóta folyamatos 'vendég' vagyok! Ha van további kérdésed kérdez nyugodtan!!! És ne feledd: NO PAIN NO GAIN!!
2013. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oldalakat elfelejtem... Bodysport.hu bodybuilder.hu
2013. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fuu köszönöm mindenkinek:) holnap le is nezek a konditerembe:) hát felesleg nincs rajtam csak a hasam kb olyan mint egy lapat kb a labaim meg borzaszto vekonyak viszont a mellem meg nagy a csipom meg szeles, szoval ilyen aranytalanaak erzem magamat, emiatt akkor IZMOSITANI szeretnek, bocsi h igy fogalmazok, csak semmit nem sporoltam eletemben es igy 0hozzaertes!:D
2013. jún. 5. 16:33
 6/8 anonim válasza:
Szerintem küldj képet és megnézzük az arányaidat... ;) :D
2013. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmmm adom az előző kommentet ;)
2013. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Guggolás, kitörés, ezek variációi: lábedzés.
2013. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!