Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15 evesen 165 cm es 44kg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 evesen 165 cm es 44kg vagyok. Tenyleg nincs alakom?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul esett amikor ezt olyantol kaptam meg akitol megjobban faj. Azota en is azt tartom, hogy nincs alakom, es ezert nem is tetszek senkinek.

Bocsi az ekezetekert.



2015. júl. 29. 12:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
De igen en.
2015. júl. 29. 19:50
 22/26 Zola18 válasza:
Ha kb olyan alakod van mint a másik kérdésben feltett képen akkor van alakod. Pár kiló valóban jól jönne de majd idővel. De ezt így még mindig lehetetlen megmondani.
2015. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%

Nekem tuti nem lenne bajom a testeddel. Tetszenek a sovány-nagyon sovány lányok. Szépnek tartom a kirajzolódó gerincoszlopot, a vékony karokat, vékony lábakat, vékony hast. A hájt nem szeretem ezért azt sem ha egy lánynak nagy vagy közepes melle van. Egyszerűen úgy gondolom a nagyobb mellek elcsúfítanak egy amúgy kecses testet. Egy ilyen lány jelképezi számomra a törékenységet, gyengédséget, jobban felerősíti a férfiban azt az érést, hogy neki kell megvédeni, mert ő a nagy erős hím, a lány pedig tiszta szívből, szeretetteljesen, hozzábújva hálálja meg.


Na jó, talán kicsit abszurd de szerintem szépet írtam. És remélem ezzel adtam önbizalmat a kérdezőnek :)

2015. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem ez az alak jön be a legjobban, nekem nagyon tetszenél. :)
2015. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel és ilyen sovány maradsz, akkor irány az orvos, lehet, hogy pajzsmirigy gondjaid vannak. Ha az orvosok azt mondják, hogy nincs bajod, akkor meg ez van, akkor ilyen az alkatod, vagy később fogsz gyarapodni.
2015. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült megnéznem a második képet (kellett egy picit varázsolni rajta,mert mobilnetről mész és tömöríti a képeket)

Teljesen jól néz ki a lány (és te is, ha hasonló vagy).

Nyilván változik még tested, nőiesebb leszel, de most teljesen jó vagy!

2015. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!