Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját korosztályom béli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját korosztályom béli fiúknak miért nem jövök be, miért nincs velük jó kapcsolatom? 17/L

Figyelt kérdés
Eddig 23 éves volt a legfiatalabb srác, akivel voltam, a legidősebbet meg inkább nem mondom... Ők miért tartanak jó csajnak, a saját korosztályom miért nem?

2015. aug. 2. 14:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9-es! Felháborit a hozzászollásod!

A barátom lábujjáig nem érsz fel! Főleg a választékos stilusoddal! Amugy meg tudod ki a nőd! Soha nem voltam se én se a kérdező, se más korunkbeli!

Lehet nagyobb tisztelettel kellene beszélned az idösebbekről és rólunk nőkröl! Sok korodbelivel egyetemben!

Apakomplexus? Nem hinném, hogy apakánkkal lefeküdnénk!

A másik a szex meg a pénz!

Én határoztam meg hogy haladunk!

Nem vagyok a pénzére rászorulva. Mindenki fizeti a maga részét!

Lehet az a vélemény, hogy nem tartjátok szerencsésnek, elfogadhatónak a nagy korkülönbséget.

De ezért nem kell gusztustalannak, gyalázkodonak lenni!


#1 voltam

2015. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#9:

lenyúlni csak azt lehet előletek, akik egyrészt vonzódnak az ekkora korkülönbséghez, másrészt, akik nem bírják azt, ahogy sok mai fiatal bánik a nőkkel.

Amúgy ez valóban hatalmas korkülönbség, de nem hinném, hogy sok pasi csak a szex miatt hajtana rá a fiatalokra. Egyszerűen ekkora korkülönbséggel kevés kapcsolat tud sokáig megmaradni.



Kérdező!


Nekem nem volt ilyen fiatal barátnőm, de el tudom neked mondani, hogy mi a vonzó bennetek:

- szépek vagytok, és 30+-os fejjel sok olyan lány is már szépnek tűnik, aki tini fejjel még nem az. Tehát már nem annyira válogatósak az idősebb férfiak.

- Vannak nők, akik 16-18 évesen már nagyon nőiesek és igazából nem lehet megmondani, hogy nem 25 évesek. Míg vannak olyan 25 évesek, akik meg 18-20-nak néznek ki. A smink, festék, rúzs, ruha ezt a korkülönbséget csak elmossa.

- A fiatal lányokban még van báj és hit.

- Azok a nők, akik kívül-belül rendben vannak, idővel eltűnnek működő párkapcsolatokban.

- 30 felett normális nőt szinte képtelenség találni.


Hogy a saját korosztályodnak miért nem jössz be? Lehet, hogy túl komoly, túl érett vagy.

2015. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem sminkelem magam, mert nem kedvelem a sminket, szóval lehet nem ez lesz, de a többin elgondolkodom :) Köszönöm a választ az előttem szóló kettőnek :)


Nálunk sem volt pénzről szó soha. Dolgozok a tanulás mellett, és neki is van munkája, mindenki magáért felelt. A fiatalabb fiúkkal nekem az a problémám, hogy sosem kezdeményeznek, és nagyon kis nyüszügék... Nem tudok velük beszélgetni se, nincs miről. Tehát lehet, ezzel van a gond :) De köszönöm a válaszokat minden értelmes hozzászólónak

2015. aug. 4. 12:54
 14/16 anonim ***** válasza:

#13: Gyakorlatilag megválaszoltad a kérdésed, hogy miért nincs jó kapcsolatod a korosztályod béli fiúkkal: nem kezdeményeznek és nyüszügének tartod őket.

Akkor végülis miért kérdezted meg?

De ne általánosíts! Attól, hogy nálad nem kezdeményeznek (ismétlem, nem biztos, hogy az ő "hibájuk"), még más lányoknál kezdeményezhetnek.


De még mindig nem látod az két alapvető különbséget:

- ha egy korodbéli kezdeményez(ne), akkor valószínűleg kapcsolatot akarna, ezzel szemben

- ha egy időseb férfi, akkor valószínűleg azt látná, hogy friss hús, friss punci (bocs a vulgáris kifejezésért, de általában ez van).

Persze vannak kivételek mindkét korosztály esetében, de remélem leesett, amit ezzel mondani akartam.

2015. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Te irtad #14 hogy a kérdező ne általánositson.

Erre beleesel te is az általánositás csapdájába!

2015. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik korosztályra se lehet leáltalánosítani azt, hogy nem akar kapcsolatot, csak dugást. A fiatal srácok között nagyon sok csak szexet akar, az idősebbek közt meg sok olyan van, aki megállapodni szeretne végre. Persze nagy korkülönbséggel esélyesebb, hogy agy kapcsolat nem tud hosszú távon működni...
2015. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!