Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan. Miért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan. Miért nincs olyan srác mint Cortez?

Figyelt kérdés
Aki figyel a barátnőjére, okos, szexi, menő..és wáá.Vagy van ilyen csak előlem bújkál? Vagy tényleg nincs?...Nehéz kérdés.. :D

2015. aug. 2. 16:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van is, tuti nem egy okos, szürke senkilányára fog bukni :( Az élet nem romantikus regény, nincs olyan, hogy jön az álompasi fehér lovon, aki kedves, okos, szexi... szóval akinek nincsenek hibái. És te fogsz pórul járni, ha ilyen fiúkat keresel, mert a) nem fogsz nekik kelleni b) csak kihasználnak. Szóval le a fellegekből. 15/L
2015. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Ebben a könyvben annyira irreálisak a szereplők, hogy már nem bírtam tovább olvasni a 6. után.
2015. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
90%
Van ilyen az a neve hogy Louise Zeller már találkoztam vele.És pont olyan mint a könyv beli Cortez.
2015. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
jó lenne ha lenne :(
2015. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Ne akarj olyat, mint amilyen Cortez! Ha tényleg tudsz olvasni a sorok között, akkor észre lehet venni, hogy Cortez tulajdonképpen egy nagyképű bunkó. De komolyan! Mi abban a menő, hogy üresen adja be a dolgozatait, visszabeszél a tanárnak, puskázik, a jegyei meg pocsékak, pedig jól is tanulhatna csak éppen nem akar, mert lusta? Nekem sohasem volt szimpatikus, én mindig Arnold-párti voltam. (Igen, még a sorozat végén is!) Nem akarlak megbántani, de megkérdezhetem, hogy hány éves vagy
2015. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyel, okos, menő?? Ebből semmi nem igaz rá, csak felszín! Ugyan nem vagyok lány, de én Reni nélkül repítettem volna el francba és Reni sokkal jobbat találhatott volna! Ezt az egész Cortez imádatot és a regény végkifejletét nem is értem felnőtt fejjel. Én már felnőtt meleg fiúként olvastam a regényt és hányingerem van Cortez-től.
2023. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!