Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha sem lesz párom. Ez jogos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem lesz párom. Ez jogos?

Figyelt kérdés
Elszomorít hogyha egy pár meglátok az utcán, vagy a szépségszalonba a nő mesél nekem a párkapcsolatáról hogy milyen csodálatos érzés, milyen jó dolog ha az embernek van egy párja.Sajnos én még nem éltem ezt át úgy igazán, hogy milyen egy komoly párkapcsolat amikor mindkét fél szerelmes egymásba.Régen még általános iskolás koromba volt egy gyerekhabarodásos valami, de csak a kézfogásig és az arcra pusziig mentünk el.Mióta elballagtunk azóta semmit nem tudok róla.Én sajnos a szexuális életet, világot, nem úgy és nem akkor értem meg mint más normális lányok.Mindössze 15 éves voltam, hajtott a kíváncsiság, több ismerős lány mesélte hogy ők már lefeküdtek fiúkkal, stb.Egy társkereső oldalra felmentem, elég nagy butaság volt most így visszagondolva rá,és ott összefutottam egy férfival, akivel úgy történt meg az első, hogy teljesen elcsavarta a fejem.A végén rendőrségi ügy is lett volna belőle, csak a tag elmenekült ki az országból.Nem volt olyan túl jó az első, nem lettem terhes, védekeztünk.A második úgymond szárnypróbálkozás megint egy ilyen oldalon történt.Egy középkorú férfival találkoztunk titokba 2x. ő is eltudta csavarni a fejem, jól nézett ki külsőre, és a szemei teljesen megfogtak mivel zöld színű volt.Vele is megtörtént a dolog, de vele kegyetlen rossz volt.Csak magára figyelt, nem izgatott fel, és csak kettőt nyalt a nyelvével, az ujját egyszer ki-be dugta és behatolt.Fájt, mart, égetett mikor belém tette.Sírtam is alatta.Vele is védekeztem.Csak egy gondja volt az egésznek, hogy 32 éves volt, és volt párja.Azért kellettem neki, mert a barátnője mellett mindig tartott más nőket is, túlságosan szerette a nőket, és ez szerinte normális volt.Azóta jegyben járnak a párjával.Mikor itthon elmeséltem hogy mi volt, akkor a pasinak is megírtam, és eltűnt az életemből.Ennyi voltam számára..Olyan fájdalom volt ez lelkileg, hogy az öngyilkosságon gondolkoztam, de a legjobb barátnőm életet lehelt belém ,és újra visszatértem önmagamba.Most megint van egy pasi. 35 éves, és folyamatosan beszélgetünk de csak titokban minden nap.Nincsen senkije sem, egyedül él.Azért beszélgetek vele, mert énnekem nem volt részem abba, hogy milyen az igazi, szenvedélyes, érzéki, romantikus és vad szeretkezés.Nem tudom milyen az amikor figyelnek rám, sosem volt még orgazmusom sem.Külsőre nem vagyok csúnya, szép lány vagyok, többen is mondták már, csak sokszor eléggé naív vagyok, és aranyosnak is mondanak.Találkozni fogok vele, de emberek közé megyünk.Sétálunk és beszélgetünk.De mikor mesélte hogy ő nem használ óvszert, mert neki olyan mintha gumicsizmában mosna lábat, és óvszer az egy mű dolog, nem lehet érezni a nőt vele, akkor én sokkot kaptam.Nem szedek gyógyszert, mert nem tudok íratni, és az óvszerbe bízok legjobban.Pharmatex is jó állítólag, de az se biztosra.De nekem így ninccs vágyam vele megtenni, hiszen csak megszakításosan közösül.Volt egy 8 éves kapcsolata és a csaj sose lett terhes, akkor is így csinálták.Szerintetek mit tegyek?Nem akarok így lefeküdni vele.Tudtok tanácsot adni? Mikor lesz barátom? Tanácstalan vagyok szerelem, és pasik terén mindenbe, és eléggé tapasztalatlan is vagyok.Örülnék ha páran segítenének, és ellátnának jó tanácsokkal, amiket a saját bőrükön tapasztaltak.Természetesen nem akarok terhes lenni, ezért tettem fel ezt a kérdést.

2015. júl. 29. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy kérdés, hanem jó sok :DDD

1. Ha nem húz gumit szard le.

2. Miért akarsz ennyire qrni?

3. Keress korodbeli srácokat, ne csak idős faszikat akik úgy eldobnak mint a ****t.

4. Szerinted szerelem/szex nélkül nincs élet???

Gondolkozz el ezen egy picit. Ne csinálj ilyen hülyeségeket. Keress jó célokat, stb... Aztán majd közben lesz egy-két aranyos srác aki rádtalál.

U.I: minden csaj ilyen *****? Ez csak engem zavar? :S

17/F

2015. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de az írásod alapján valóban elég naivnak tűnsz.

Pedig ha jól gondolom nem vagy már tini.

Ha már a levelezés során a szexnél és a védekezés formájánál tartotok akkor valószínűleg ennek a pasinak is arra kellesz,hogy kihasználjon.Az pedig elég rosszul érintene valószínűleg.

Ráérnél ezzel akkor foglalkozni ha már jobban megismerted.

De ez más pasira is igaz.

A megszakításos közösülést én sem ajánlanám.

Annál a Pharmatex kúp vagy tabletta is ezerszer jobb.

Sőt szerintem nincs vele semmi gond.

Semmi sem nyújt 100%-os védettséget.

F40+

2015. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10 évvel fiatalabbaknál kellene próbálkoznod, nem hozzád képest vén szivaroknál
2015. júl. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 69-ből kiindulva nem hinném,hogy túl fiatal lenne a kérdező.
2015. júl. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet 69-es születésű.


"Nem szedek gyógyszert, mert nem tudok íratni"...ebből gondolom, hogy 18 alatti.


Illetve "mindössze 15 éves voltam, hajtott a kíváncsiság, több ismerős lány mesélte hogy ők már lefeküdtek fiúkkal, stb.Egy társkereső oldalra felmentem"



1969 + 15 = 1984. Nem sok társkereső létezett ekkortájt. :D:D:D

2015. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazad lehet.De akkor nem értem a 69-et.Ha csak nem másra utal :)
2015. júl. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem történt olyan, hogy lecsúszott az óvszer, és nem vettem észre. Ezért nem értem ezt a "gumicsizmában lábat mosni" problémát. Egyébként meg gyakorlás kérdése. Ha egy férfi ezzel jön, akkor az azt jelenti, hogy ingyen akar megkapni mindent, és nem érdeklik a te problémáid. Az ilyet embereket kerüld inkább.


42F

2015. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!