Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim de szeretné...

Nincsenek barátaim de szeretném ha volnának. Te beszélgetnél velem?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom egy barátnőre, akikkel lehet csajos dolgokról beszélgetni, ilyesmi. Nagyon sokszor próbálkoztam már interneten keresztül barátságot kialakítani, de sorozatban úgy jártam, hogy 1 hétig minden szuper volt, remekül elbeszélgettünk, jól megértettük egymást aztán egyik napról a másikra eltűnt és sose láttam többet. Ezért szeretném kérni, hogy csak olyan írjon aki szintén hosszútávon szeretne barátkozni. Egyébként egy kedves, rendes, 21 éves lány vagyok. :) Ha bárkinek van kedve írjon. :)
2015. júl. 17. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

En srac vagyok. Szivesen baratkoznek veled, ha neked nem gond.

Egyebkent 24 eves vagyok.

2015. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sziaa, én egy 19 éves lány vagyok és én szeretnék barátkozni!:D Sajnos az én 'barátnőim' a meegbízhatatlanságukról híresek, így pár hete én is rákaptam a barátnő keresésdire, csak sajnos ez nem megy olyan könnyen,ahogy gondolom már ezt te is tudod...:)
2015. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha 16 éves "kisfiúval" is szívesen barátkoznál írj :D
2015. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát most..Ha tudsz beszélgetni is, nem csak tőlem várod, hogy állandóan én vigyem a beszélgetés vonalát, akkor keress fel ^^
2015. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok és szintén lány, ha gondolod írj, szívesen beszélgetek veled, ha meg a közelben laksz, össze is futhatunk! ;)


22N

2015. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én igaz 29 de nekem is irhatsz :)
2015. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a kérdés még aktuális, nekem is írhatsz, ha szeretnél. Sajnos én is nagyon egyedül vagyok, több okból kifolyólag, egy "barátnőm" van, az is neten.


19/L

2015. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!